Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 18:14. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Intensions

448 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Metalen buis met rechthoekige doorsnede
    Intensions
    INTENSIONS Roede ovaal vernikkeld 120 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunststof installatieklem
    Intensions
    INTENSIONS Steunen voor gordijnrails Flat wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen haak met schroefdraad en kunststof kop
    Intensions
    INTENSIONS Knoppen met haken 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof glijder met schroeven
    Intensions
    INTENSIONS Verbinder voor Flat rail wit
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen haak
    Intensions
    INTENSIONS Gordijnhaken ijzer vernikkeld 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spijker fotolijsthaak voor muren
    Intensions
    INTENSIONS Vitragehaken zelfklevend wit 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekige metalen buis
    Intensions
    INTENSIONS Roede ovaal wit 90 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Klittenband rol
    Intensions
    INTENSIONS Klittenband velours wit 2x200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Twee witte kabelkanalen met deksel
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal wit 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 4,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    LED lichtsnoer met kleine olifantvormige lampenkappen voor binnenverlichting
    Intensions
    INTENSIONS Koord en runners wavegordijn wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee metalen gordijnroedehouders
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 12,10 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Beschermkap
    Intensions
    INTENSIONS Eindkap metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 4,30 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee gordijnroedehouders voor wandmontage
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 10,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee zwarte plankdragers van metaal
    Intensions
    INTENSIONS Plafondsteun metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,10 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Zwarte meubelgreep van kunststof
    Intensions
    INTENSIONS Eindkap metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,35 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee witte meubelknoppen
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal wit 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,15 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee zwarte gordijnroedehouders
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 8,70 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee witte kunststof pennen met gat
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal wit 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee zwarte stanghouders voor gordijnroeden
    Intensions
    INTENSIONS Wandsteun metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,65 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Zwarte bol van onbekend materiaal
    Intensions
    INTENSIONS Eindkap metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 5,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rol met afdichtband
    Intensions
    INTENSIONS Klittenband haak wit 2x200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gordijnrails met glijders
    Intensions
    INTENSIONS Gordijnrails Flat compleet wit 400 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 31,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gordijnrails met glijders
    Intensions
    INTENSIONS Gordijnrails Flat compleet wit 300 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Reinigingsstaaf voor radiatoren
    Intensions
    INTENSIONS Trekstang met knop transparant 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Houten jaloezie met trekkoorden voor lichtregulering
    Intensions
    INTENSIONS Houten jaloezie bamboe natuur 140x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 129,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Top-artikel
    Horizontale jaloezie van hout met trekkoorden
    Intensions
    INTENSIONS Houten jaloezie bamboe natuur 100x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 89,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Top-artikel
    Houten jaloezie met trekkoorden
    Intensions
    INTENSIONS Houten jaloezie bamboe bruin 120x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 109,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee metalen deurvangers
    Intensions
    INTENSIONS Design steunen rvs-optiek 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunststof bevestigingsclip
    Intensions
    INTENSIONS Prof rail gordijnrunners wit 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Wit polyester touw, opgerold
    Intensions
    INTENSIONS Loodveter wit 25 wit 500 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Twee zwarte gordijnroedehouders met schroeven voor wandmontage.
    Intensions
    INTENSIONS Plafondsteun Premium metaal zwart 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,90 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kabelclip van kunststof
    Intensions
    INTENSIONS Prof rail plafondsteunen zwart 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slangklemhouder
    Intensions
    INTENSIONS Prof rail gordijnrunners zwart 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gordijnroede met accessoires voor het ophangen van gordijnen
    Intensions
    INTENSIONS Gordijnrails Design rvs-look 150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 31,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee witte rolgordijnbeugels voor wandmontage met schroeven
    Intensions
    INTENSIONS Prof rail wandsteunen wit 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vijf witte universele haken voor diverse toepassingen
    Intensions
    INTENSIONS Prof rail plafondsteunen wit 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven