Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 01:44. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Intensions

449 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Pot PU Acryl lak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans lichtgrijs 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans bisbee turquoise 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans notenbruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryl lak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans herfstgroen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans leembruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans grijswit 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pot PU Acryl lak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans lichtgrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 2 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 32,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans notenbruin 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Einhell Power X Change accu 4.0 ampère uur met verzegelde behuizing voor elektrisch gereedschap
    Einhell
    EINHELL Accu Power X-Change PLUS 18 V / 4,0 AH Sealed
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 68 Beoordelingen.
    prijs — 49,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Donkerstraler met verwarmingsstand L3 voor buiten
    EUROM
    EUROM Golden 2000 Amber Focus terrasverwarmer
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 179,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van bitumineuze strooiselsplit
    Aquariumzand zwart 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 16 Beoordelingen.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Edding 8870 diepgat markeringsspray in verpakking
    Edding
    EDDING Marker diepe gaten E-8870 pro groen
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van decoratief grind
    Aquariumgrind 2 - 4 mm zwart 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1.9 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van vermiculietkorrels voor planten
    Aquariumgrind 2 - 4 mm wit 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe decoratieve stenen voor de tuin
    Aquariumgrind 2 - 4 mm gentiaanblauw 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon Beuken en Hagen Mest, 2,5 kilogram
    Pokon
    POKON Beuken & Hagen mest 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,08 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon Beuken en Hagen Mest, verpakking van 10 kilogram
    Pokon
    POKON Beuken & Hagen Mest 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van kleikorrels voor de tuinbouw
    Aquariumgrind 2 - 3 mm koper 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve groene plantenwand voor binnen
    Lafiora
    Wandpaneel Kunsthaag Meadow 38x38 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,60 € per m²
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Close-up van vermiculiet strooisel
    Aquariumzand bruin 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van rode decoratieve kiezels
    Aquariumgrind 2 - 4 mm rood 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TV wandbeugel
    TV Steun vast 10"-37" zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System E15 ijzerhoudende meststof voor aquaria, verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,44 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Plant System E15 ijzerbemesting voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • AEG gaskookplaat met vijf pitten, waarvan één met vlam
    AEG
    AEG HGB75520SM Inbouw gaskookplaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 456,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • AEG gaskookplaat met vijf kookzones en bedieningsknoppen
    AEG
    AEG HGB75500SM Inbouw gaskookplaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 489,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • AEG gaskookplaat met vier kookzones en bedieningsknoppen
    AEG
    AEG HKB64420NB Inbouw gaskookplaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 608,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Textielweefsel met fijne structuur
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30835 Montego effen groen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 5,43 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs doek met textiele structuur als metrische goederen.
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30833 Montego effen grijs/zilver
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 5,43 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Achtergrond met fijne puntstructuur
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30836 Montego effen lichtgroen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 5,43 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Textielbehang met fijne weefstructuur
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30848 Montego effen groen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 5,43 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van een zwart kruiskopschroevendraaierbit
    Edding
    EDDING Marker diepe gaten E-8875 pro zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Behang met ruitpatroon
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30812 Montego grafisch grijs
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 6,37 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Behang met zigzagpatroon
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30807 Montego grafisch blauw
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 6,19 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Behang met abstract patroon
    Marburg
    MARBURG Vliesbehang 30817 Montego grafisch groen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 6,19 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven