Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 01:01. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Intensions

448 resultaten
Artikellijst overslaan
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans oranje 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexxfloors reinigingsmiddel voor periodiek onderhoud, 1 liter
    Flexxfloors
    FLEXXFLOORS Protective finish 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,95 € per l
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans mosgroen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lak blik met kleurvoorbeeld geel
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans koolraapgeel 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans vuurrood 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans zilvergrijs 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans caipirinha groen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bladgroen 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik PU Acryllak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans gentiaanblauw 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lak blik met kleurvoorbeeld geel
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans koolraapgeel 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans caipirinha groen 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans indesit oranje 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bisbeet turquoise 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans mosgroen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans vuurrood 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bladgroen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans indesit oranje 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik PU Acryllak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans gentiaanblauw 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans licht ivoor 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bisbeet turquoise 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans licht ivoor 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans zilvergrijs 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • PU acryllak blik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans bisbee turquoise 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans grijswit 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryl lak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans herfstgroen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans grijswit 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans groen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans groen 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans chocoladebruin 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans chocoladebruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans krijtwit 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans krijtwit 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans grijswit 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans leembruin 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven