Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 10:20. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Flexi

1265 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Twee Gebol fijn gebreide handschoenen in detail
    Gebol
    GEBOL Werkhandschoenen Micro Flex grijs maat 9
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 31 Beoordelingen.
    prijs — 1,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 0,92 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Hoge kast met deuren en laden voor badkamer
    Flex Well
    FLEX WELL Ombouwkast Tiago basaltgrijs 60x57x200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 169,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Moderne keuken met zwarte kasten, afzuigkap en inbouwoven in een heldere ruimte.
    Flex Well
    FLEX WELL Keukenblok Capri zwart 280x60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2075,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Lichte keuken met zwarte kasten, eettafel en stoelen
    Flex Well
    FLEX WELL Keukenblok Capri zwart 220x60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1465,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schönox BM 30 Flex tegellijm, zak 20 kg
    SCHÖNOX Uitvlakmortel BM 30 Flex 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,87 € per kg
    Bij afname van 42 Stuks:
    prijs — 35,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,78 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Stofzuiger met wielen en Starmix logo
    Starmix
    STARMIX Nat- en droogzuiger Flexo P-1420
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 129,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schönox WD Flex voegmortel, 5 kg zak
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel jasmijn 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Schönox WD Flex voegmortel, 5 kg zak
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel zilvergrijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Complete keuken met spoelbak, fornuis, afzuigkap en hangkasten in een lichte, moderne woning.
    Flex Well
    FLEX WELL Keukenblok Tiago basaltgrijs 220x60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1225,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Paar werkhandschoenen ter bescherming
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex zwart, maat 10
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Paar werkhandschoenen ter bescherming
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex zwart, maat 11
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Paar werkhandschoenen ter bescherming
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex zwart, maat 8
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Paar werkhandschoenen ter bescherming
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex zwart, maat 9
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hangende keukenkast met twee witte deuren en handgrepen
    Flex Well
    FLEX WELL Hangkast Valero wit 80x32x55 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 79,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Onderkast met twee laden en twee deuren
    Flex Well
    FLEX WELL Onderkast Valero wit 80x60x86 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 169,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schuurpad met schuimrubberen kern
    BOSCH Schuurschuimpad Expert Flex fijn, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuurpad van schuimrubber
    BOSCH Schuurschuimpad Expert Flex medium, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuurpad met sponskern
    BOSCH Schuurschuimpad Expert Flex superfijn, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schönox WD Flex voegmortel, 5 kg zak
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel wit 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Onderkast met lades en deuren
    Flex Well
    FLEX WELL Onderkast Lucca wit 100x60x85 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 129,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Flexa Universele grondverf in een blik
    Flexa
    FLEXA Grondverf universeel acryl wit 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexa Hout grondverf blik
    Flexa
    FLEXA Grondverf hout alkyd grijs 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,96 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schönox WD Flex voegmortel, 5 kg zak
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel antraciet 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Werkhandschoenen met handpalmcoating
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex blauw, maat 9
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schönox WD Flex voegmortel, 5 kg zak
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel grijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Werkhandschoenen met handpalmcoating
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex blauw, maat 10
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexa Universele grondverf voor diverse ondergronden
    Flexa
    FLEXA Grondverf universeel acryl wit 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 27,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,92 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexa Hout grondverf, grijs
    Flexa
    FLEXA Grondverf hout alkyd grijs 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,32 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Keukenkast met een deur en open vak
    Flex Well
    FLEX WELL Ombouwkast Tiago basaltgrijs 60x60x169 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 139,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Keukenkast met uittrekelementen en twee geopende deuren
    Flex Well
    FLEX WELL Apothekerskast Tiago basaltgrijs 30x60x161 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schönox WD Flex voegmortel in een zak van 5 kilogram
    SCHÖNOX WD Flex voegmortel donkergrijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Twee werkhandschoenen met handpalmpads
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex groen, maat 10
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee werkhandschoenen met handpalmpads
    HAMMER WORKWEAR
    HAMMER WORKWEAR Werkhandschoen Flex groen, maat 8
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Bij afname van 12 Paar:
    prijs — 3,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexa garagevloerverf in emmer
    Flexa
    FLEXA Garage vloerverf kiezelgrijs 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hangende keukenkast met deur en handgreep
    Flex Well
    FLEX WELL Hangkast Tiago basaltgrijs 100x32x32 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 59,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Flexa garage vloerverf in blik
    Flexa
    FLEXA Garage vloerverf grijs 2,5 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven