Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 15:52. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

BUILDIFY 20-R

681 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Tradim Zigbee dimmer met overbelasting kortsluitbeveiliging
    Tradim
    TRADIM Zigbee LED dimmer 2501ZB 5-150 W (R,C)
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Calex slimme dimmer voor lichtregeling
    Calex
    CALEX Smart Wifi LED inbouwdimmer 5-250 W (R,L,C)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Calex LED Duo Dimmer
    Calex
    CALEX LED duo inbouwdimmer 2x 1-45 W (R,C)
    Gemiddelde beoordeling: 1.1 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ION wifi led dimmer inbouwelement 200 watt met schroefaansluiting
    Ion Industries
    ION INDUSTRIES WiFi LED dimmer 0,3-200 W (R,C)
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ION Slave LED dimmer inzetstuk 220 tot 240 volt voor uitbreiding van een ION master dimmer
    Ion Industries
    ION INDUSTRIES LED dimmer slave 0,3-200 W (R,C)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe ION Master-Slave LED-dimmerset 90.400.030 voor 1 tot 200 Voltampere met regelaars voor maximum, minimum en boost.
    Ion Industries
    ION INDUSTRIES LED dimmer set master/slave duopack 0,3-200 W (R,C)
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fasedimmer met schroefverbindingen
    Roth Lange
    ROTH LANGE Inbouw basiselement LED dimmer 3-85 W (R,L)
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tradim Multicontrol led dimmer
    Tradim
    TRADIM LED Muurdimmer multicontrol 2498 5-300W (R,C), 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 34,98 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tradim LED Duo Dimmer 2494H met overbelastings- en kortsluitbeveiliging
    Tradim
    TRADIM LED Duo muurdimmer 2494H incl. wisselschakeling 2x 3-100W (R,C)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ehrmann Lumeo Eco Dimmer T39.07.1
    Roth Lange
    ROTH LANGE Inbouw basiselement LED dimmer 3-35 W (R,L)
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ehrmann Lumeo Eco T46.03.1 faseafsnijdimmer
    Roth Lange
    ROTH LANGE Inbouw basiselement LED dimmer 3-50 W (R,C)
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 42,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gira System 3000 Universele led-diminzet comfort
    Gira
    GIRA System 3000 Universele LED touchdimmer Comfort 3-100 W (R,L,C) 540100
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 86,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elektronisch deurslot in kubusontwerp
    QLink
    Q-LINK In-/opbouw LED dimmer 3-60 W (R,L,C) + dimmerknop zwart
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Q-Link LED dimmer 200 watt met twee draaiknoppen
    QLink
    Q-LINK LED duo dimmer 2-200 W (R,C) + duo dimmerknop polar wit
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 15 Beoordelingen.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte drukknop voor binnenshuis
    QLink
    Q-LINK In-/opbouw LED dimmer 3-60 W (R,L,C) + dimmerknop polar wit
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Omnicol W100 R Omnimix zak
    OMNICOL Egalisatiemortel omnimix W100 R 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 38,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,95 € per kg
    Bij afname van 40 Stuks:
    prijs — 35,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,75 € per kg
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Pijpenstrootje in de tuin
    FloraSelf
    FloraSelf Klein prairiegras Schizachyrium scoparium 'Blue Heaven' -R- potmaat Ø 19 cm H 20-30 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Top-artikel
    Verpakte isolatiewol van Isover
    Isover
    ISOVER Sonepanel glaswol isolatieplaat Rd 1,20 1350x600x45 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 38,55 € per Pak
    Bij afname van 20 Pak:
    prijs — 3,07 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 34,80 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Houtlook tegel in plankformaat
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Oslo licht bruin mat 20 x 120 cm gerectificeerd
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 29,94 € per Pak
    Bij afname van 45 Pak:
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,34 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Keramische tegel met marmerlook
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Oslo beuken mat 20 x 120 cm gerectificeerd
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 29,94 € per Pak
    Bij afname van 45 Pak:
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,34 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtlook tegel met houtstructuur
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Skien eiken mat 20 x 120 cm gerectificeerd
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 41,92 € per Pak
    Bij afname van 24 Pak:
    prijs — 22,46 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 37,73 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Moderne badkamer met houtlook wandtegels, wit hangend toilet, wastafel, verlichte spiegelkast en zwarte designradiator.
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Skien beige mat 20 x 120 cm gerectificeerd
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 41,92 € per Pak
    Bij afname van 24 Pak:
    prijs — 22,46 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 37,73 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tegels met houtlook, formaat 20x120 en 30x120
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Skien grijs mat 20 x 120 cm gerectificeerd
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 41,92 € per Pak
    Bij afname van 24 Pak:
    prijs — 22,46 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 37,73 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afbeelding van isolerende onderlaag met rasterprint, mes en houten plank
    Selit
    Selit Ondervloer 6 m², dikte 5 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,49 € per m²
    Bij afname van 34 Pak:
    prijs — 13,46 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,24 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Einhell accuboorhamer met koffer en boor
    Einhell
    EINHELL Accu boorhamer Herocco 18/20 (excl. accu en lader)
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 28 Beoordelingen.
    prijs — 129,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Snijschijf met midden gat
    Dremel
    DREMEL Slijpschijf HD 24 mm nr. 420, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ronde borstel van borstelharen voor slijpmachines
    LESSMANN
    LESMANN Ronde borstel Ø 150 mm x 18-20 mm K80 siliciumcarbide
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 36,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ronde borstel van borstelharen voor slijpmachines
    LESSMANN
    LESMANN Ronde borstel Ø 150 mm x 18-20 mm K180 siliciumcarbide
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 36,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van de Selitflex parket- en laminaatondervloer met aluminium tape
    Selit
    Ondervloer Selitflex goud vouwplaat 18 m², dikte 1,6 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,11 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gira universele led-draaidimmerinzet Comfort
    Gira
    GIRA Universele LED dimmer Comfort 3-100 W (R,L,C) 245500
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 78,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Lichtdimmer voor binnenshuis
    One Two Touch
    ONE TWO TOUCH Draaidimmer universeel grijs (R,C)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee zwarte plankdragers met bevestigingsgaten
    Duraline
    DURALINE Plankdrager modern 23,8x8x2,2 cm zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 10,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Isosound ondervloer voor parket en laminaat, circa 10 vierkante meter
    Maclean
    MACLEAN Ondervloer Iso Sound op rol 10 m², dikte 2 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 60,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 6,10 € per m²
    Bij afname van 220 Rol:
    prijs — 54,86 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 5,49 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verstekzaag
    Makita
    MAKITA Afkortzaag LS1018LN
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 20 Beoordelingen.
    prijs — 447,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Maclean antislipmat voor vloerbedekking
    Maclean
    MACLEAN Lvt/PVC Ondervloer 10 dB antislip, 15 m²
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 4,00 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Vloertegel met mat oppervlak
    MIRAVA
    MIRAVA Wand- en vloertegel Manhattan ivoor mat 30 x 60 cm gerectificeerd
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 21,55 € per Pak
    Bij afname van 40 Pak:
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 19,39 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven