SCHÖNOX Q6 Tegelpoederlijm 4 kg
- Type artikel: Lijm
- Hoedanigheid ondergrond: Droog, Schoon
- Inhoud: 4 kg
- Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
- Plan zelf je afhaalmoment
- 17 Stuks op voorraad in jouw vestiging
- Tegels, gang 20
- Gevaar
- (H315) Veroorzaakt huidirritatie.
- (H318) Veroorzaakt ernstig oogletsel.
- (H335) Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
- (P102) Buiten het bereik van kinderen houden.
- (P103) Alvorens te gebruiken, het etiket lezen.
Artikeldetails
- Type artikelLijm
- UitvoeringTegellijm
- GebruiksmogelijkhedenBinnen
- ToepassingLijmen
- ToepassingsgebiedVloer, Wand
- toepasbaar voorDonkere natuursteen, Flexibele steenstrip, Gressteen en keramische tegels tot zijlengte, Keramiek, Keramische tegels, Natuursteen, Steenstrip, Tegels
- Geschikt voorTegels, Droge dekvloer, Keramische tegels, Natuursteen, Mozaïek, Steenstrip
- Inhoud4 kg
- GebruiksklaarNee
- Verbruik1,3 kg/m² - 2,8 kg/m²
- Begaanbaar na ca.0,5 dagen
- volledig belastbaar na1 dagen
- Verwerkingstemperatuur5 °C
- Geschikte ondergrondenAnhydriet dekvloer, Tegel op tegel, Cementdekvloer (moet 2 weken oud zijn), Beton (moet 3 maanden oud zijn)
- Max. tegelformaat (Lxb)Grootformaat
- Bereik 4 mm vertanding ca.1,3 m²
- Bereik 6 mm vertanding ca.1,9 m²
- Bereik 8 mm vertanding ca.2,4 m²
- Bereik 10 mm vertanding ca.2,8 m²
- KleurfamilieGrijs
- Hoedanigheid ondergrondDroog, Schoon
- ProefverklaringC2TES1 conform EN 12004
- EmissieklasseEC1 plus
- NormEN 12004
- SignaalwoordGevaar
- Waarschuwingen (H-zinnen)(H315) Veroorzaakt huidirritatie., (H318) Veroorzaakt ernstig oogletsel., (H335) Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.
- Veiligheidsaanwijzingen (P-zinnen)(P102) Buiten het bereik van kinderen houden., (P103) Alvorens te gebruiken, het etiket lezen.
- EAN7612895509730
Certificaten & services
Gegevensbladen
Omschrijving
Schönox Q6 is erg flexibel in gebruik! Afhankelijk van de manier van aanmaken kan hij worden toegepast als dunbed-, middelbed- of dikbedlijm met de juiste dossering zie het productdatablad is Q6 zelfs ook te gebruiken als vloeibedlijm voor de vloer. Dit is mogelijk door de juiste waterdosering toe te voegen.
Dankzij de hoge flexibiliteit is Schönox Q6 ideaal voor veel verschillende toepassingen ook op ondergronden zoals vloerverwarming is Q6 een ideale tegellijm. De Q6-lijm zorgt is zowel binnen als buiten te gebruiken. Daarnaast kan de Q6 kleine oneffenheden eenvoudig opvangen. Nog een voordeel van deze tegellijm is de lage stofontwikkeling, bij het aanmaken ontstaat er tot wel 90% minder stof dan bij een standaard tegellijm. Wat zorgt voor een schonere en prettigere verwerking.
Met een open tijd van circa 30 minuten is er voldoende verwerkingstijd voor het plaatsen en corrigeren van tegels. Na ongeveer 12 uur is het oppervlak voegbaar.
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .
Reviews
Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.

