Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 05:35. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Raambeslag

155 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Zwart deurbeslag voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Jura op ovale rozet zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Raamkruk met sleutel
    ARON
    ARON SKG** raamkruk crème
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamkruk met slot van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Hoek 90° afsluitbaar SKG**, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamkruk
    ARON
    ARON Standaard raamkruk aluminium
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen luikvastzetter met houder
    ARON
    ARON Raamuitzetter verstelbaar incl. stelpen buitendraaiend aluminium
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen onderdeel met twee gaten en inkeping
    Ami
    Sluithaak enkel verzinkt
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurvastzetter voor deuren
    AXA
    AXA Telescopische raamuitzetter 35EX buitendraaiend zwart, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 94,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 18,99 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Deurdranger van metaal
    SECU
    SECUMAX Kierstandhouder binnendraaiend RVS geborsteld
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 26,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Raamkruk met bijpassende sluitplaat
    AXA
    AXA Raamsluiting 3327 rechtsdraaiend zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamkruk met slot en bijpassende sluitplaat
    AXA
    AXA Raamsluiting 3327 linksdraaiend zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen raamkruk
    ARON
    ARON Standaard raamkruk crème
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen deurklink
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk recht afsluitbaar RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 55,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamuitzetter
    AXA
    AXA Telescopische raamuitzetter 30EX buitendraaiend RVS zwart, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 109,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 21,99 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Deurvastzetter voor deurbeveiliging
    AXA
    AXA Telescopische raamuitzetter 50EX buitendraaiend aluminium, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 104,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 20,99 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen pen met montageplaat en gaten voor bevestiging
    AXA
    AXA Stelpen Habilis RVS 27 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen raamuitzetter
    AXA
    AXA Combi-raamuitzetter AXAflex aluminium, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 179,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 18,00 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamsluiting met opening voor raam
    Ami
    Sluitplaat voor raamsluiting met verzet
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamgreep met sleutel voor extra veiligheid
    ARON
    ARON SKG** raamkruk aluminium
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurvanger van metaal met bevestigingsgaten
    AXA
    AXA Stelpen Elite verzinkt 27 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen raamkruk
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Amsterdam op rechthoekig rozet zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamuitzetter
    AXA
    AXA Raamuitzetter Habilis grijs, 12 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 109,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 9,16 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamuitzetter
    AXA
    AXA Telescopische raamuitzetter 50EX buitendraaiend grijs, 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 104,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 20,99 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Roestvrijstalen raamkruk
    AnsaPro
    ANSAPRO Raamkruk Hudson RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Deurdranger van metaal
    SECU
    SECUMAX Kierstandhouder buitendraaiend RVS geborsteld
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 36,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Metalen raamkruk
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Helena op ovale rozet zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Metalen voet met schroefdraad voor meubels
    AXA
    AXA Stelpen Habilis verzinkt 38 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen inbouwkom met bevestigingsgaten voor schuifdeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Sluitplaat 70x30 mm voor raamsluiting messing gelakt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunststof raamkruk
    AnsaPro
    ANSAPRO Raamkruk wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwarte draagtas met handvat
    SECU
    SECUMAX Uithouder voor kierstandhouder
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Deurbeslag van metaal
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk T-vorm, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 42,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Raamkruk van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Recht ø19 mm, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Meubelverbinder met pen en montageplaat
    AXA
    AXA Stelpen Habilis verzinkt 27 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afsluitbare raamgreep van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Recht afsluitbaar SKG**, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen raamkruk met afgeronde rechthoekige rozet
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk Helena chroom
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Venstergreep van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk L-vorm, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 35,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zwarte metalen raamkruk
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk L-vorm recht op rechthoekig rozet zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 38,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Raambeslag

Populaire filters in het assortiment Raambeslag

naar boven