Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 04:56. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Metalen D-ring met montageplaat en bevestigingsgaten
    Marinetech
    MARINETECH Vouwoog d-ring met montageplaat Ø8x60x32 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Intersteel deurvergrendeling van roestvrij staal met schroeven
    Intersteel
    INTERSTEEL Kantschuif 150 mm, RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Slotbout van metaal
    Reyher
    REYHER Slotbout 8x40 mm DIN 603 RVS A2, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • U-profiel van metaal
    Alberts
    KAISERTHAL U-profiel 20x20x1,5 mm staal 300 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,32 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hoekverbinder met schroefgaten
    Hettich
    HETTICH Stoelhoek 30x30x15 mm zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,34 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifgrendel
    Starx
    STARX Schuif vlak met slotoog 80 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kastsnapper set voor het openen en sluiten van kastdeuren
    Hettich
    HETTICH Magneet druk dubbel zwart, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 50,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 10,03 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen ooghaak met oog en schroef
    Starx
    Windhaak RVS 4,4x100 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee vierkante sluitringen met boring
    Reyher
    REYHER Sluitring vierkant 17,5 mm / M16 DIN 436 galv. verzinkt, 25 Stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met verzonken kop en torx aandrijving
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele houtschroef 3,0x12 mm platverzonken kop met freesholtes Torx T10 voldraad blauw verzinkt, 1000 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slotbout met moer en sluitring
    Deltafix
    DRESSELHAUS Slotbout met moer M8x50 mm zwart, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 24,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kastmagneetsluiting met tegenstuk
    Hettich
    HETTICH Magneetsluiting verstelbaar zwart, 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,77 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG 4 in 1 leeronderhoudsreiniger, fles van 250 ml
    HG
    HG 4 in 1 voor leer 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 38,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof meubelpoot voor meubelmontage
    Hettich
    HETTICH Stelpoot 100 mm kunststof zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium hoekprofiel
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel 50x20x2mm aluminium 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,80 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele schroef met kruiskop
    Hettich
    HETTICH Schroef voor pianoscharnier 2,5x16 mm vernikkeld, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwenkwiel met transparant loopvlak en metalen bevestiging
    Tarrox
    TARROX Zwenkwiel PU Ø 75 mm met plaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 4 Stuks:
    prijs — 6,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met inbuskop
    Hettich
    HETTICH Verbindingsschroef 7x50 mm verzinkt, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,19 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Lenskopschroef met binnenzeskant
    9 varianten
    DRESSELHAUS Lenskopschroef binnenzeskant met flens M6x35 mm ISO 7380 galv.verzinkt, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 13,37 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX Miniset Allround pluggen in sorteerdoos
    Tox Dübel
    TOX Plug assorti Miniset Allround, 215 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Stalen tafelonderstel
    Duraline
    DURALINE Meubelpoot draadstaal 72 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 20,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelvoet, rond en vierkant
    8 varianten
    Tarrox
    TARROX Tafelpoot rond Ø 30 mm chroom 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Staafgreep van metaal
    Starx
    STARX Meubelgreep 12x128x200 mm gunmetal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Unger douchewisser met plakhaak, 25 cm
    Unger
    UNGER Douchewisser 25 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met kruiskop
    Hettich
    HETTICH Schroef voor pianoscharnier 2,5x16 mm RVS mat, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 254,35 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Profielstrip met gat
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Compensatieprofiel 30x6,5x2 mm aluminium zilver 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,75 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurscharnier met pen
    Hettich
    HETTICH Meubelpaumelle 50x40x1,5 mm rechts vernikkeld, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aluminium hoekprofiel
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Hoekprofiel 15x15x1 mm aluminium zilver 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,65 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,39 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tafelopzethouder met schroeven voor montage
    BMB Beschläge
    Tafelklem Solido V zwart, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zelfklevende buffers in een verpakking
    Hettich
    HETTICH Stootbuffer zelfklevend Ø 8x2,5 mm transparant, 30 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Insteekslot met sluitplaat
    Intersteel
    INTERSTEEL Loopslot RVS
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verlengbuis met schroefdraad
    Sorbo
    SORBO Steel voor vloermop rood metaal 120 cm Franse draad
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 1,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • S-haak van metaal
    DRESSELHAUS S-haak 3,3x35 mm galv.verzinkt, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 27,78 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen paalhouder met gaten voor bevestiging
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Paalverbinder voor vastschroeven 91x91x150 mm roestvrij staal
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen handgreep
    3 varianten
    D-beugelgreep kunststof 128 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoedprofiel met boringen
    Hettich
    HETTICH TopLine 3/3plus - Loopprofiel voor één deur, 2000 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,98 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven