Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 03:32. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Stangslot met schroeven voor bevestiging
    Starx
    Windhaak met schroefoog 7,0x400 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnier met schroefgaten
    Hettich
    HETTICH Scharnier 70x35 mm zwart, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuifdeurrailsysteem van roestvrij staal op een deur.
    Intersteel
    INTERSTEEL Schuifdeursysteem Modern RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 189,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verpakte polypropyleen kabel
    Mamutec
    MAMUTEC Paraloc polyester Ø 8 mm zwart, 10 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,50 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verzonken schroef met inbus
    DRESSELHAUS Hulsmoer bolle ronde kop M6 verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 12,30 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Twee metalen ringen voor lastverdeling
    Reyher
    REYHER Sluitring 22,0 / M20 DIN 9021 RVS A2, 25 Stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dolle plankdrager set voor het bevestigen van planken
    Dolle Regale
    DOLLE Legplankbevestiging Monofix, 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vleugelmoerbout
    4 varianten
    DRESSELHAUS Vleugelbout M10x30 mm DIN 316 galv. verzinkt, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 58,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 25,84 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plaat met ronde gaten
    Alberts
    GAH.ALBERTS Geperforeerde plaat 250x500x1 mm staal
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 95,20 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Stanggreep van metaal
    Intersteel
    INTERSTEEL Meubelgreep Hoek 90° RVS geborsteld, Ø 13 mm lengte 173 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verbindingsplaat met vijf gaten
    Hettich
    HETTICH Verbindingsplaat 120 mm staal zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,44 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • In hoogte verstelbare steun met plafondbevestiging
    Hettich
    HETTICH Meubelpoot rond 30-50 cm wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wandwasdroger met acht ophanggaten
    Hettich
    HETTICH Kledinghouder inklapbaar 310 mm wit
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ronde metalen staaf
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde stang Ø 6 mm RVS 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,25 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verbindingsplaat met twee gaten
    Hettich
    HETTICH Verbindingsplaat ovaal 40x15 mm zwart, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,34 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Lang, smal scharnier met gaten voor bevestiging
    Hettich
    HETTICH Pianoscharnier 400x32 mm vernikkeld
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechte poortband van metaal met gaten voor bevestiging
    Starx
    Duimheng met bocht 650 mm voor plaatduim 16 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gordijnhaak van metaal
    Garderobehaak metaal 48x6x27 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • AXA raamkruk met sluitplaat
    AXA
    AXA Raamsluiting 3327 linksdraaiend alu F1
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslagset met handgreep en slotrozet
    Starx
    STARX Veiligheidsbeslag recht langschild kruk/kruk PC72 aluminium F1
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Meubelrol met plaat
    Tarrox
    TARROX Meubelwiel dubbel PA Ø 35 mm met plaat 38x38 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,03 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen ringen voor lastverdeling
    Reyher
    REYHER Carrosseriering Ø8,4x20 mm galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,03 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen deurscharnier met bevestigingsgaten
    Marinetech
    MARINETECH Scharnier 40x62 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een enkele stalen nagel met platte kop
    Deltafix
    DELTAFIX Draadnagel 2,4x45 mm bolkop RVS A2, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 46,28 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen ringen
    Reyher
    REYHER Sluitring 6,4 mm / M6 DIN 125 RVS A2, 100 Stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,03 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurklink met lang schild voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Banaan op langschild met sleutelgat SL56 zwart mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Poortscharnier met tegenstuk voor tuinpoorten
    Starx
    Deurvastzetter verzinkt met vloerplaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG tegelreiniger, 1000 ml fles
    HG
    HG tegelreiniger 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Unger MicroStrip hoes, 35 centimeter, voor vensterreiniging
    Unger
    UNGER Hoes voor inwasser Microstrip 35 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Staartgrendel met bijpassende sluitplaat
    Starx
    Kantschuif kokermodel 220 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Komgreep voor schuifdeuren
    Pertura
    PERTURA Deurkom set B inclusief frezing
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 68,38 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Stelpoot voor meubelmontage
    Tarrox
    TARROX Glijder PP Ø 55 mm stelbaar 23-33 mm kunststof
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 12 Stuks:
    prijs — 2,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Abus fietsslot
    ABUS
    ABUS Kabelslot SC3209 CL SC 65/12 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wandgemonteerde wandplank van metaal
    Starx
    STARX Paalverbinder 3-weg 120x120 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelglijder van kunststof
    Tarrox
    TARROX PTFE-glijder zelfklevend Ø 25 mm grijs, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifgrendel met tegenstuk
    Starx
    STARX Deurgrendel met slotoog 100 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven