Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 23:05. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • ABUS beugelslot voor verhoogde veiligheid
    ABUS
    ABUS Hangslot 65/50HB80 messing
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurstopper, diameter 45 millimeter
    Tarrox
    TARROX Deurstopper Ø 45x25 mm staal vernikkeld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen scharnier met schroefgaten
    Starx
    STARX Scharnier Backflap 140x32 mm RVS
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Viltglijder met schroef voor meubelbevestiging
    Tarrox
    TARROX Viltglijder schroefbaar rond bruin Ø 24 mm, 24 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium U-profiel
    Alberts
    KAISERTHAL U-profiel 15,9x15x1,5 mm aluminium 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,58 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurgreep
    Pertura
    PERTURA Deurkruk paar Coupe aluminium gunmetal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vier metalen tafelpoten
    Duraline
    DURALINE Tafelpoot Ø 5x72 cm verstelbaar wit, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Balkdrager van metaal met boorgaten voor bevestiging
    Gebr Bodengraven
    GB Gripanker type C verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slagmoer met flens en metrische binnendraad
    Hettich
    HETTICH Opschroefmoer staal met schroefdraad, verzinkt, M8 x 100, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,51 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zelfklevende meubelglijders van vilt, rond, ter bescherming van vloeren
    Tarrox
    TARROX Vilt zelfklevend Ø 33x6 mm zwart, 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG laminaatreiniger glans voor vloerreiniging in een fles van 1000 milliliter
    HG
    HG laminaat glansreiniger 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met torx aandrijving en boorpunt
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele schroef 4,5x35 mm panhead Torx T20 voldraad blauw verzinkt, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 17,97 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 25x1,5 mm aluminium zilver 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,25 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 5,63 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,63 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoekverbinder met gaten
    Alberts
    ALBERTS Betonanker plat 400x40x40 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen knop
    Meubelknop roestvrij staal geborsteld cilindrisch Ø 12 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamhaak met oog, haak en schroeven
    Pertura
    PERTURA Barndoor deurhaak zwart 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van strekmetaal
    Alberts
    GAH.ALBERTS Metaalgaasplaat 500x250x1,2 mm staal
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 63,60 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Assortimentsdoos met gipsplaatpluggen en schroeven
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug assortimentsdoos Indoor Box Plus, 180-delig
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 28,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Garage Olievlekkenreiniger, fles van 500 ml
    HG
    HG olievlekken reiniger 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekstuk van metaal met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX Versterkingshoek 75x40x25 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuifdeur beslagset met metalen hoek en kunststof onderdelen
    Hettich
    HETTICH TopLine 2 - Montageset voor 2 schuifdeuren (tot 25 kg)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 17,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • L-vormige haakschroef
    Deltafix
    DRESSELHAUS Schroefduim recht 4,40x80 mm zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 104,65 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Metalen meubelgreep
    Starx
    STARX Meubelgreep rechthoekig 10x20x96 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoek met boorgaten voor plankbevestiging
    Vormann
    Plankdrager Delta Line 30x30 cm metallic
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 6,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 10x130 mm DIN 603 galv. verzinkt, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kastdeuropener met magneet
    Hettich
    HETTICH Drukmagneetsnapper kunststof zwart, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 4,27 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 22x1,2 mm staal 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,95 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voegenvernieuwingsmiddel in een fles van 750 milliliter van Zep
    ZEP
    ZEP Voegenvernieuwer 1 liter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 6x1 mm aluminium 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 1,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,20 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,00 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raambeveiliging met montagehoek
    AXA
    AXA Veiligheidsoplegslot 3016 wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep Handreinigingsdoekjes Scrub
    ZEP
    ZEP Handreinigingsdoekjes scrub, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen platte staaf
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Platte stang 25x2 mm aluminium zilver 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,38 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof U-profiel
    Alberts
    KAISERTHAL U-profiel 20x21x20x1 mm kunststof wit 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,45 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 3,08 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,08 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechte meubelverbinder van metaal met gaten
    Hettich
    HETTICH Verbindingsplaat, roestvrij staal, 60 x 15 mm, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 38,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,77 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Metalen deurhengsel voor binnenshuis
    Starx
    STARX Veiligheidsscharnier kogellager 76x76 mm rechte hoek verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met torx-aandrijving
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele houtschroef 3,5x12 mm platverzonken kop met freesholtes Torx T20 voldraad blauw verzinkt, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven