Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 01:44. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9085 resultaten
(10823 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Twee metalen zeskantsbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 8x100 mm DIN 933 RVS A2, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,64 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnierband
    Starx
    STARX Duimheng rustiek met verzet 400x16 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hoek met afdekking voor meubels
    Hettich
    HETTICH Hoekverbinder, kunststof wit, 23x23x24 mm, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,20 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Staafhandgreep van roestvrij staal
    D-beugelgreep roestvrij staal geborsteld, 128 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof strip
    3 varianten
    Alberts
    GAH.ALBERTS Platte stang 20x2 mm kunststof wit 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 0,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,85 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 0,74 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,74 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele schroef met Torx-aandrijving
    Deltafix
    DRESSELHAUS Terrasschroef lenskop 5,0x40 mm Torx RVS 410 zwart, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 80,42 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spanband met ratel en haken voor ladingzekering
    Mamutec
    MAMUTEC Spanband 50 mm met ratel en klauwhaak oranje, 6 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pannenspons van roestvrij staal, 8 stuks in de verpakking
    Sorbo
    SORBO Pannenspons RVS 40 gram, 8 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifgrendel
    Starx
    STARX Deurvastzetter met muurplaat 120x67x7 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen verbinder met gaten
    Starx
    STARX Verbindingsplaat 175 mm verzinkt, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurspion van metaal
    Kierstandhouder 38-54 mm verchroomd
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kledingroede
    Dolle Regale
    DOLLE Garderobestang 84 cm chroom
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,49 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen balkverbinder met gaten
    Gebr Bodengraven
    GB Regeldrager 40x73 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ABUS kettingslot met textielommanteling en twee sluitingen
    ABUS
    ABUS Stalen ketting UCH 85/06/BK, 85 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 18,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sleutelrozet voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet rond met profielcilindergat zwart mat, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelpoot met montageplaat
    Hettich
    HETTICH Barconsole Ø 40x165 mm alu-look, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 32,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grendel van metaal met bevestigingslip
    Starx
    STARX Plaatgrendel met slotoog 60 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof wig met ribbelprofiel
    Gebr Bodengraven
    GB Stelwig 70x30x10 mm grijs, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurklink
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Cue op rozet zwart mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sluitplaat voor deursloten met rechthoekige uitsparing en twee boorgaten
    NEMEF
    NEMEF Sluitplaat verzinkt P1255/12, stomp
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Haak en oog sluiting met schroef
    Starx
    STARX Windhaak verzinkt zwaar 600 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sorbo wonderspons, 4 stuks
    Sorbo
    SORBO Wonderspons, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurklink van messing en hout
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Marloes op rozet messing gelakt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte stalen buis met schroefdraad.
    Walteco
    WALTECO Tubes buis schroefdraad 3/4'' 800 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tesa Signal Premium waarschuwingsmarkeringstape, 66 meter bij 50 millimeter
    Tesa
    TESA Signal afzetlint rood/wit 50 mm x 66 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,21 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met Torx aandrijving en bolkop
    DRESSELHAUS Montageschroef 5,5x35 mm RVS A4 grijs, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 47,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekige spons
    COLOR EXPERT Spons 15x10x5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,09 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee rechthoekige viltglijders
    Viltglijder 100x200 mm bruin, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kipanker met schroef, ring en moer
    Tox Dübel
    TOX Tuimelplug KD-D8, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 31,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,10 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Hoekijzer
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel 15x15x1 mm aluminium mat zwart 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,95 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten en moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 12x180 mm DIN 603 galv. verzinkt, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,36 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoekstuk met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX L-steun 40 mm geel verzinkt, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 1,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslagset met deurknop en deurklink
    Intersteel
    INTERSTEEL Veiligheidsbeslag ovaal duw/kruk PC72 anti-kerntrek messing gelakt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 271,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hoekprofiel van metaal
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel 15x15x1 mm aluminium goud, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,25 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele lange plug Constructor Ø 10/135 mm en schroef 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 20,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,83 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoekverbinder met gaten voor bevestiging
    3 varianten
    Starx
    STARX Stoelhoek 60x60x20 mm RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven