Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 14:45. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9084 resultaten
(10823 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Metalen spreidplug voor gipsplaten
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug Acrobat M4x32, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,38 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kluwen touw van natuurlijke vezels
    Mamutec
    MAMUTEC Touw Paraloc polypropyleen Ø 6 mm oranje, 20 m
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,31 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verstelbare meubelpoot met driehoekige montageplaat en bevestigingsklemmen.
    Duraline
    DURALINE Meubelpoot verstelbaar PVC Ø 3,5x13-18 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Toiletvergrendelingsset met indicator voor badkamer- en toiletdeuren
    Pertura
    PERTURA Schild met WC-/badkamersluiting WC63/8 aluminium F1, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,63 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • SKS tegenstuk zijplaat met schroeven en moeren
    Freesmal t.b.v. Nemef 1200 voorplaat kruk- en cilindergaten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 79,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Fischer pluggen DuoPower 14x70, 20 stuks in een verpakking
    Fischer Befestigungssysteme
    FISCHER Nylon plug Duopower 14x70, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Assortiment trek- en drukveren in sorteerdoos
    Assortimentsdoos trek- en drukveren 200-delig
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,59 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Handpomp voor vloeistoffen
    Tox Dübel
    TOX Blaasbalg TAB Taifun, 240 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 19,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gebogen meubelgreep van metaal
    3 varianten
    Beugelgreep 128 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rond slot van ABUS
    ABUS
    ABUS Hangslot Diskus 28/60
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sorbo metalen pannenreinigers, verpakking van 15 stuks
    Sorbo
    SORBO Pannenspons metaal 23 gram, 15 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    2 varianten
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 47,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,96 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spanband met ratel en haken
    Mamutec
    MAMUTEC Spanband 50 mm met ratel en klauwhaak oranje, 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoekverbinder met schroeven en vier gaten
    Starx
    STARX L-steun 75 mm met schroef RVS, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelscharnier met schroeven
    3 varianten
    Hettich
    HETTICH Mini potscharnier voorliggend vernikkeld
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 16 Beoordelingen.
    prijs — 2,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Insteekslot met sleutels en sluitplaat
    NEMEF
    NEMEF Klavier kastslot 210/40 gelakt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Metalen deurklink
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Banaan op rozet messing getrommeld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 58,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Meubelknop met decoratief patroon
    Meubelknop metaal bruin Ø 32 mm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee deurvangers voor wandmontage
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet vierkant met WC-/badkamersluiting nikkel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurslot met bout en bevestigingslipjes
    Starx
    STARX Deurgrendel met ronde schoot en sluitlus 40 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG kookplaatreiniger in een spuitfles van 500 milliliter
    HG
    HG keramanische kookplaat reiniger 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekverbinder van metaal met gaten voor houtconstructies
    Gebr Bodengraven
    GB Stormanker 400x30x2 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ABUS hangslot
    ABUS
    ABUS Hangslot 5/55 B/DFNLI
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Opzetstuk voor een afvoerpijp
    novus
    NOVUS Blindklinkmoer A M6x15 mm aluminium, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,55 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hoekprofiel
    Alberts
    KAISERTHAL Hoekprofiel 30x30x2 mm aluminium 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,85 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen deurbeslag met lang schild voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Veiligheidsbeslag ovaal duw/kruk PC72 anti-kerntrek RVS geborsteld
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 98,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen ketting voor bevestiging en beveiliging
    Pösamo
    PÖSAMO Victorketting Ø 1,6 mm DIN5686 staal galv. verzinkt (per meter)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zilverkleurige houtschroef met verzonken kop en torx-aandrijving
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele houtschroef 5,0x50 mm rondkop Torx T20 voldraad blauw verzinkt, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 17,86 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Natuursteen aanrechtblad reiniger in een 500 milliliter spuitfles voor streeploze en veilige reiniging van natuursteen.
    HG
    HG natuurstenen aanrechtbladreiniger 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen raamgreep
    ARON
    ARON Raamuitzetter wegdraaibaar buitendraaiend zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifgrendel
    Starx
    STARX Schuif met slotoog en sluitlus 120 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof emmer met metalen handgreep
    Emmer kunststof grijs 10 liter
    Gemiddelde beoordeling: 1.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 2,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kantelplug voor bevestigingen
    2 varianten
    Tox Dübel
    TOX Tuimelplug Ticki M3,20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 14,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,70 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurvergrendeling
    Starx
    STARX Hangslotgrendel met sluitplaat 100 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 1.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Stanggreep van roestvrij staal
    Stanggreep roestvrij staal geborsteld, 160 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kastgreep
    Starx
    STARX Meubelgreep rechthoekig 20x24x160 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven