Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 09:08. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Witte hoekverbinder met drie gaten
    Hettich
    HETTICH Stoelhoek 60x60x15 mm wit, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,58 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 6x25 mm DIN 603 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kledingrek met prinsessenmotief en vier haken
    Kinderkapstok Prinses roze 350 mm met 4 haken
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 2x0,3 mm messing gecoat 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 1,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,75 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,58 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,58 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen binnendeurgarnituur met deurklink en slot
    ANSAPRO Deurkruk paar op langschild met WC-sluiting aluminium RVS
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 20,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Twee metalen schuifdeurhangers
    Intersteel
    INTERSTEEL Hangrollen Wheel Top 170 mm mat zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 47,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • U-profiel van metaal
    Alberts
    GAH.ALBERTS U-profiel 8x15x8x1,5 mm aluminium zilver, 200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,25 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen trekveer met ogen
    DRESSELHAUS Spanveer 13,5x39,4x1 mm galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 35,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 179,85 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zestien vierkante meubelglijders van vilt
    Viltglijder 22x22 mm zwart, 16 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,13 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Inslagpaalvoet met twee bevestigingen
    Intersteel
    INTERSTEEL Stanggreep T-vorm 700x70 mm RVS geborsteld, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 108,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Drie platte metalen staven
    Pertura
    PERTURA 2700 vulstrip 6 mm zwart kunststof t.b.v hoogte kozijn
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,98 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen inschroefscharnier met bout
    Starx
    STARX Schroefduim 16x95 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roxolid waarschuwingsband, 60 mm x 66 m
    Roxolid
    ROXOLID Afzetlint zwart/geel 60 mm x 66 m
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,17 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plat profiel
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Platte stang 20x2 mm aluminium zilver 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,45 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 3,11 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,11 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fischer plug
    Fischer Befestigungssysteme
    FISCHER Plug SX Plus 8x65, 45 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,16 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante aluminium buis
    Alberts
    KAISERTHAL Vierkante buis 20x20x1,5 mm RVS, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,00 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Klampmoer
    2 varianten
    DRESSELHAUS Inslagmoer 4x6 mm galv. verzinkt, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 119,57 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurstopper van roestvrij staal met bevestigingsmateriaal
    Tarrox
    TARROX Deurstopper Ø 25x35 mm RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen nagelplaat met tanden en gaten
    DRESSELHAUS Kramplaat enkelzijdig M16x62 mm DIN 1052 therm. verzinkt, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 66,25 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant met schacht 12x90 mm DIN 931 galv. verzinkt, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,64 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kledinghaak voor wandmontage
    Garderobehaak roestvrij staal geborsteld 30x30x25 mm met 1 haak
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantmoeren van metaal
    Reyher
    REYHER Zeskantmoer M10 laag DIN 439 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,08 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glashouder voor douchecabine bevestiging
    Hettich
    HETTICH Glasdeur scharnier 150 inliggend
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Haak en oog sluiting met schroef voor bevestiging
    Starx
    Windhaak verzinkt 5,0x140 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gouden ketting
    Pösamo
    PÖSAMO Gourmetteketting Ø 1,5 mm staal vermessingd (per meter)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen zeskantmoeren
    Reyher
    REYHER Zeskantmoer M3 DIN 934 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,01 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Geluidsabsorberende isolatieplaat
    Wagner System
    WAGNER Vilt EVA/PVC 100x24 mm grijs, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Technische tekening van een vloerhuls met ringoog en maatgegevens
    Marinetech
    MARINETECH Luikring D rechthoek 65x56 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele schroef met schroefdraad
    SECU
    SECUMAX Anti-inbraakschroef 4x35 mm wit, 22 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen gebogen sluiting met bout
    Marinetech
    MARINETECH D-sleutelsluiting lang Ø8 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Scharnier van metaal
    Hettich
    HETTICH Scharnier 15 mm zwart, 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,57 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schalm met schroefdraad
    Pösamo
    PÖSAMO D-sluiting 4 mm zwart, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 85,26 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Regenpijp kettingafvoer
    Pösamo
    PÖSAMO Patentketting Ø 0,4 mm messing verchroomd (per meter)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekstuk van metaal met drie bevestigingsgaten
    Hettich
    HETTICH Kisthoek, staal vermessingd, 45 x 45 x 45 mm, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,97 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Gevlochten polyesterkoord
    Mamutec
    MAMUTEC Touw Paraloc polyester Ø 3 mm wit (per meter)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 0,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wit scharnier met schroef voor bevestiging
    Hettich
    HETTICH Renovatiescharnier 15x83,5 mm wit, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven