Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 05:02. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Geperforeerde metalen hoek
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel Conceptor 35x35x1,5 mm wit, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,30 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee aanzichten van een stalen nagel met een gekartelde schacht en een platte kop
    6 varianten
    BÄR
    BÄR Staalnagel met schijf 3,5x25 mm verzinkt, 250 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 30,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen haak met spreidplug voor bevestigingen
    2 varianten
    Deltafix
    DELTAFIX Keilhaak verzinkt M6 70x40 mm, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    Adviesprijs: 37,00 €
    Onze prijs — 29,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Haak met schroefdraad om in te schroeven
    Marinetech
    MARINETECH Schroefhaak gebogen houtdraad Ø4,4x50 mm RVS A4 DD, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis voor constructies
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 18x1 mm RVS onbehandeld, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,95 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwenkwiel met plaat
    Tarrox
    TARROX Zwenkwiel PU Ø 30 mm met plaat
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 24 Stuks:
    prijs — 1,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Geribbelde ronde staaf van hout
    Hettich
    HETTICH Staaf ribbel rond hout 10x1000 mm, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,69 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Metalen haak met twee bevestigingsgaten
    Starx
    STARX Koordhouder 80 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Lenskopschroef met binnenzeskant
    DRESSELHAUS Lenskopschroef binnenzeskant met flens M6x16 mm ISO 7380-2 RVS A2, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 45,94 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Deurbeslag met hendel en slotgrendel
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Banaan op schild met WC-/badkamersluiting WC63/8 messing getrommeld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Metalen hoekverbinder met gaten voor schroeven en een langwerpige uitsparing voor bevestiging
    Hettich
    HETTICH Hoekverbinder verstelbaar, staal wit, 55 x 55 x 20 mm, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,12 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kapstok met drie haken op houten plank
    Kapstok hout/staal 350 mm met 3 haken
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium platstaf
    Alberts
    GAH.ALBERTS Platte stang 15x2 mm aluminium blank, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,90 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte enkele haak voor wandmontage
    Hettich
    HETTICH Kleefhaak 45x45 mm zwart, 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,99 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte plankdrager met decoratief ontwerp
    Vormann
    Plankdrager Decor 15,5x15,5 cm wit
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Keramische meubelknop met schroef
    Meubelknop porselein Ø 40 mm roze
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oranje elastische koorden met haken voor ladingzekering
    Mamutec
    MAMUTEC Bagagespin met 8 armen, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis in doorsnede
    Alberts
    KAISERTHAL Klemprofiel 15x0,9 mm kunststof zwart 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,40 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,23 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,23 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslag met sleutelgat en schroef
    NEMEF
    NEMEF Veiligheidsrozet 3441-II AK Ø 60 mm aluminium F1, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen meubelsteunbeslag voor het bevestigen van meubelonderdelen
    Hettich
    HETTICH Klepsteun zonder vergrendeling, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee roestvrijstalen schroeven met Torx aandrijving
    Marinetech
    MARINETECH Houtschroef Ø4,0x40 mm RVS A4 VD PH T20, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,08 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Nagelborstel met synthetische vezels, 11 cm
    Sorbo
    SORBO Nagelborstel kunststof
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen hoekprofiel
    Alberts
    GAH.ALBERTS Gladde plaat gekant L-vorm 96x28 mm aluminium blank, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,75 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekverbinder van metaal met gaten voor bevestiging
    Hettich
    HETTICH Stoelhoek 75x75 mm zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,64 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Draaigrendelsluiting van roestvrij staal, twee aanzichten
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet vierkant met WC-/badkamersluiting chroom mat
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 36,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wiel met rubberen band en metalen inzetstuk
    Tarrox
    TARROX Wiel massief rubber met stalen velg Ø 80 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Uitgetrokken houten lade met metalen rails
    Hettich
    HETTICH Ladegeleider KA4932 zijwandmontage 650 mm staal verzinkt, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zwarte schroef met lenskop
    Deltafix
    DRESSELHAUS Universele schroef panhead 3,0x20 mm Torx zwart, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 56,11 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Metalen band met langwerpige gaten
    Alberts
    GAH.ALBERTS Platte stang Conceptor 35x1,5 mm verzinkt, 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,63 € per m
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Houten handgreep
    2 varianten
    D-beugelgreep grenen gelakt, 96 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tesa Protect viltglijders, 100 x 80 mm
    Tesa
    TESA Protect beschermvilt bruin 8x10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Afdichtringen van rubber
    Deurkruklager nylon zwart 18 mm 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,45 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tafelklem van metaal met schroeven
    BMB Beschläge
    Tafelklem Solido V zilver, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Plaatschroef met afdichtring en zeskantkop
    DRESSELHAUS Dakschroef D16 mm met afdichtring 6,5x45 mm RVS A2, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 23,66 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug
    Hettich
    HETTICH Huls voor verbindingsschroef M4, vernikkeld, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,19 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kogelwiel met montageplaat
    Tarrox
    TARROX Zwenkwiel Ø 40 mm met plaat
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 8 Stuks:
    prijs — 4,32 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven