Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 15:58. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9081 resultaten
(10819 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Meubelmagneet met metalen tegenstuk
    Hettich
    HETTICH Magneetsluiting 35x15 mm bruin (max. 4 kg), 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen draadinzet met snijgleuf
    4 varianten
    Dresselhaus
    DRESSELHAUS Rampamoer M5x10 mm galv. verzinkt 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 177,50 € per kg
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Schuifgrendel met sleutel, metaal
    Starx
    STARX Schuif met sluitlus en cilinderslot 120 mm geel verzinkt
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 9,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 10x1 mm kunststof wit, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 1,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,85 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,64 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,64 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meerdere fietssloten met cijfercode
    ABUS
    ABUS Spiraalkabelslot CC Lock 1102 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep Multireinigingsspray in een fles van 750 milliliter
    ZEP
    ZEP Multi task power spray 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,93 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met zeskantkop
    DRESSELHAUS Houtdraadbout zeskant 5X30 mm DIN 571 RVS A2, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 34,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekprofiel van metaal
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel 25x25x1,5 mm aluminium brons, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,15 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Toiletvergrendeling van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet Q vierkant met WC-/badkamersluiting RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Set met schroeven, pluggen en afdekkappen
    Tox Dübel
    TOX Bevestiging voor staand toilet Toilet XL Cap 8/80, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twaalf zelfklevende viltglijders met een diameter van 28 millimeter
    Viltglijder Ø 28 mm wit, 12 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen handgreep
    Starx
    STARX Meubelgreep rechthoekig 10x20x192 mm gunmetal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurstopper van metaal met rubberen buffer
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurstopper bolrond Ø 44 mm RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Twee aluminium klemmen voor touwen
    Pösamo
    PÖSAMO Persklem Ø 5 mm, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte plankdrager met decoratief ontwerp
    Vormann
    Plankdrager Decor 20x20 cm wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plaatschroef met kraag en interne zeskantige opname
    DRESSELHAUS Dakschroef D16 mm met afdichtring 6,5x50 mm verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 14,49 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Eén enkele gipsplaatschroef met kruiskop.
    ACP
    ACP Gipsplaatschroef fijn deeldraad 4,0 x 75mm, Phillips PH2 gefosfateerd staal, 250 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 5x50 mm DIN 603 galv. verzinkt, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,09 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen ringen
    Reyher
    REYHER Sluitring 13 mm / M12 DIN 125 RVS A2, 50 Stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,16 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurscharnierlagerset voor draaideuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Taatsscharnier tot 75 kilo RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 118,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Afzetstang met rood-witte markering
    Starx
    Afzetlint rood-wit, 20 m
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurvastzetter voor deuren
    AXA
    AXA Telescopische raamuitzetter 35EX buitendraaiend zwart, 5 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 94,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 18,99 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen kapstok met meerdere haken
    Kapstok metaal chroom 480 mm met 9 haken
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslag met sleutelgat
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Banaan op langschild met profielcilindergat PC55 zwart mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hoekprofiel
    5 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Hoekprofiel 10x10x1 mm kunststof wit 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 0,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,85 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 0,74 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,74 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen verbindingsplaat met gaten voor schroeven
    Hettich
    HETTICH Verbindingsplaat 86x40 mm verzinkt, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelknop van keramiek met metalen inzetstuk
    Meubelknop porselein/metaal wit-glimmend-goud Ø 35 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Excenterverbinder voor meubels
    Hettich
    HETTICH Verbindingsbeslag VB 35/16, vernikkeld, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,68 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plaatschroef met afdichtring, zijaanzicht en bovenaanzicht
    DRESSELHAUS Dakschroef D16 mm met afdichtring 6,5x50 mm RVS A2, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 93,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 38,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Staafgreep van roestvrij staal
    D-beugelgreep roestvrij staal geborsteld, 64 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • U-profiel van aluminium
    Kaiserthal
    KAISERTHAL U-profiel 10x12x10x1,5 mm aluminium zilver 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,40 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,17 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,17 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurvergrendeling
    Starx
    Kistoverval 120 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oogbout met schroefdraad
    Marinetech
    MARINETECH Oogbout M10x100 RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • S-haak van metaal
    DRESSELHAUS Vleeshaak 5,2x140 mm galv. verzinkt, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 30,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart metalen pijpnippel met schroefdraad.
    Walteco
    WALTECO Tubes buis schroefdraad 3/4'' 40 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium traprandprofiel met schroefgat
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Trapprofiel 24,5x10x1,5 mm aluminium messing, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,75 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven