Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 08:21. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9081 resultaten
(10819 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Ovale stalen buis
    Hettich
    HETTICH Kastroede ovaal 15x30 mm vernikkeld 150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,33 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bevestigingsset met schroeven, pluggen en afdekkappen
    Tox Dübel
    TOX Bevestiging voor staand toilet Toilet 8/51, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kous van metaal
    Marinetech
    MARINETECH Touwkous Ø3 mm RVS A4, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,65 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Freesmal voor scharnieren, maat 89x89 rechts
    Freesmal t.b.v. scharnieren 89x89 mm rechts
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Legborddrager van kunststof en metaal
    Hettich
    HETTICH Plankdrager, kunststof transparant 5 mm, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 8,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,09 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plankdrager
    Alfer
    ALFER Plankdrager Profi 12,5x15 cm gepolijst aluminium
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Verbindingsplaat met vier gaten
    Hettich
    HETTICH Verbindingsplaat 100x15 mm zwart, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,56 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen sluiting
    Marinetech
    MARINETECH D-sluiting Ø8 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spanner met oog en haak
    WASI Kabelspanner M6 90x165 mm RVS A4, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 27,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 40,00 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Metalen schroef met kruiskop
    DRESSELHAUS Plaatschroef 5,5x38 mm Phillips PH3 DIN 7981 RVS A2, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,57 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • T-vormige metalen meubelknop
    Starx
    STARX Meubelknop T-model vierkant/rond 12x12x50 mm goud
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX universele plug voor diverse bouwmaterialen
    Tox Dübel
    TOX Universeel plug 4AS-K 5/25, 120 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,06 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekprofiel van metaal
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Hoekprofiel 20x20x1,2 mm staal 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,35 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen verbindingsstuk met twee gaten
    DRESSELHAUS Plaat voor draadbeugel 2 1/2" M10 115x25 mm verzinkt, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 106,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 21,51 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karabijnhaak
    Pösamo
    PÖSAMO Brandweer karabijnhaak 6x60 mm geel verzinkt
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart kabelslot
    ABUS
    ABUS Kabelslot UV Cable 0201
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Metalen kledingroedesteun voor wandmontage
    Hettich
    HETTICH Kastroededrager 15x30 mm wit, 30 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,14 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekverbinder van staal met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX Paalverbinder 3-weg 90x90 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant met schacht 10x80 mm DIN 931 galv. verzinkt, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,26 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Burg Wächter sleutelkluis met cijfercode
    Burg Wächter
    BURG WÄCHTER Sleutelkluis Key Safe 10 SB
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aluminium buis doorsnede
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 8x1 mm aluminium zilver 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,80 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,62 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,62 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof U-profiel
    Alberts
    KAISERTHAL U-profiel 19,9x15x2 mm aluminium 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,75 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee stalen zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 12x120 mm DIN 933 RVS A2, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 48,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,92 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 6x30 mm DIN 603 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuifgrendel met sleutel, metaal
    Starx
    STARX Schuif met sluitlus en cilinderslot 120 mm geel verzinkt
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 9,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metrische inslagmoer van metaal
    Hettich
    HETTICH Inslagmoer M6 verzinkt 8 mm, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,10 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnier met twee bladen en bevestigingsgaten
    Hettich
    HETTICH Scharnier 20x60 mm verzinkt, 30 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslag van metaal in een set
    Pertura
    PERTURA Schild met sleutelgat PC72 zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,13 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tesa klevende spijker voor tegels en metaal, draagkracht 4 kilogram, tweevoudig verstelbaar
    Tesa
    TESA Powerstrips klevende spijker verstelbaar voor tegels & metaal 4 kg 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart langschild deurbeslag voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar Helena op schild met profielcilindergat PC72 zwart mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 42,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Wiel met beugel voor meubels
    Tarrox
    TARROX Bokwiel TPE Ø 38 mm met plaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen ringen voor lastverdeling
    Reyher
    REYHER Carrosseriering Ø4,3x15 mm galv. verzinkt, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,02 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Afzuigkapfilter ontvetter, 500 milliliter, zelfwerkende krachtige reiniging voor aluminium en roestvrij staal.
    HG
    HG afzuigkapfilter ontvetter 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelrol met zwarte behuizing
    Tarrox
    TARROX Wiel verzonken Mini PA Ø 15 mm met pot Ø 52 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 8 Stuks:
    prijs — 1,73 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten meubelknop
    Meubelknop grenen gelakt Ø 33 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 6x16 mm DIN 931 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven