Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 04:53. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9081 resultaten
(10819 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Lang scharnier
    Hettich
    HETTICH Pianoscharnier 420x32 mm vermessingd
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele spijker van metaal
    Deltafix
    DELTAFIX Draadnagel 2,7x55 mm verzonken kop RVS A2, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 43,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifdeurrail gemonteerd op een witte deur
    Pertura
    PERTURA Schuifsysteem C inclusief frezing
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 360,88 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sorbo Viscose vloermop voor gladde vloeren
    Sorbo
    SORBO Vloermop viscose
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelpoot
    Duraline
    Meubelpoot rond met voet metaal 50x50x50 mm zilver
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelknop met craquelépatroon
    Meubelknop porselein Ø 40 mm wit
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Inslagscharnier van metaal met gaten voor schroeven
    Hettich
    HETTICH Shutterscharnier 75x32 mm verzinkt, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Deurbeslagset met draaiknop voor badkamers en toiletten
    Hoppe
    HOPPE Deurkruk paar New York op rozet met WC-sluiting zilver
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 30,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Spuitbus tapijtreiniger voor vlekverwijdering
    ZEP
    ZEP Tapijtvlekverwijderaar 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium rechthoekige buis
    Alberts
    KAISERTHAL Rechthoekige buis 50x20x2 mm aluminium blank, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,30 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 12,87 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,87 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • U-profiel van aluminium
    Kaiserthal
    KAISERTHAL U-profiel 20x20x20x1,5 mm aluminium blank 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 4,41 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,41 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen schuifgrendel
    Starx
    STARX Deurgrendel met ronde schoot en sluitlus 100 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen inbusbout
    DRESSELHAUS Cilinderkopschroef binnenzeskant 3/8"X3/4" RVS A2, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,52 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Twee metalen veerringen
    Reyher
    REYHER Veerring M6 vorm A galv. Verzinkt DIN 127, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,03 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grendel met sluitring
    Starx
    STARX Grendel universeel 175 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bevestigingsset met schroeven, pluggen en afdichtingen
    Starx
    Deurkruk renovatieset M4 x 38 mm vernikkeld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurbeslagset met deurklinken en toiletgarnituur
    Hoppe
    HOPPE Deurkruk paar Amsterdam op rozet met WC-sluiting koper
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 90,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dakpanplaatschroef met zeskantkop en afdichtring
    2 varianten
    Precit Roof
    PRECIT schroeven 4,8 x 35 mm RAL 3011 bruinrood pak 250 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 27,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,11 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aluminium buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 20x1 mm aluminium zilver, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,95 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Explosietekening van een meubeldeurslot met sleutel en diverse onderdelen
    Hettich
    HETTICH Draaistangslot bontebaard rechts vernikkeld
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 12,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kogelrol met metalen behuizing
    Tarrox
    TARROX Bokwiel PA Ø 30 mm met plaat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 1,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 40 Stuks:
    prijs — 1,13 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met zeskantkop
    Deltafix
    DRESSELHAUS Houtdraadbout zeskant 8x30 mm DIN 571 zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 27,12 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Fijnpleisterstructuur
    Alberts
    KAISERTHAL Vlakke plaat 1000x200x0,75 mm staal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 44,00 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele meubelglijder van kunststof
    Tarrox
    TARROX Deurklinkbuffer dubbel kunststof transparant, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 0,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 6x80 mm DIN 603 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve nagels met een messing kop
    4 varianten
    DRESSELHAUS Staalnagel met messing kop 2x20 mm geblauwd, 30 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 210,71 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing ronde staaf
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde stang Ø 4 mm vermessingd, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,95 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 3,56 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,56 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Toiletruimte reiniger 500 milliliter sprayflacon voor dagelijkse hygiënische reiniging.
    HG
    HG hygiënische toilet-ruimte alledag spray 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking met tien raamkozijnankers, elk 150 bij 40 millimeter
    Gebr Bodengraven
    GB Kozijnanker 150x40x6 mm verzinkt, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sorbo vloermop, platte microvezel mop voor nat gebruik
    Sorbo
    SORBO Vlakke microvezelmop voor nat gebruik Multiclick
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnier met schroefgaten
    Hettich
    HETTICH Scharnier 50x30 mm RVS, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,55 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ankerbout met schroefdraad en hoek
    Gebr Bodengraven
    GB Muurplaatanker M12 500x50 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 6x100 mm DIN 603 galv. verzinkt, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Kunststofreiniger extra sterk voor kunststof vloeren, fles van 1000 ml.
    HG
    HG krachtreiniger voor kunststof vloeren 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,40 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekprofiel van kunststof
    Vormann
    Plankdrager design 18,5x12,4 cm wit
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kledingroedesteun voor wandmontage
    Vormann
    Ornamentdrager 26x30 cm wit
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven