Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 21:24. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Slotbout met moer en sluitring
    Deltafix
    DRESSELHAUS Slotbout met moer M8x90 mm zwart, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 22,86 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Zep kunstgrasreiniger in een 1 liter fles voor het reinigen van kunstgras
    ZEP
    ZEP Kunstgrasreiniger 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamsluiting met sleutel, schroeven en montageaccessoires
    SECU
    SECUMAX Raamslot wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante stop van kunststof
    Tarrox
    TARROX Afdekdop voor vierkante buis 30x30 mm zwart, 8 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Metalen meubelpoot met montageplaat
    Hettich
    HETTICH Meubelvoet Lipsia 75x85x150 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee zeskantmoeren van metaal
    Reyher
    REYHER Zeskantmoer M18 DIN 934 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,30 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Nespoli poetsdoeken 32,5 x 34 cm, 5 stuks
    Nespoli
    Poetsdoek 32,5x34 cm 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plaatschroef met sluitring
    Precit Roof
    PRECIT schroeven 4,8 x 20 mm RAL 7016 antracietgrijs pak 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,16 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Raamuitzetter van metaal met grijze kunststof onderdelen en montagegaten.
    ARON
    ARON Telescopische raamuitzetter Premium 30 cm buitendraaiend RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep voegbeschermer in een spuitbus van 500 milliliter
    ZEP
    ZEP Voegenbeschermer 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekverbinder met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX Raamhoek 120x120x20 mm RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium hoekprofiel
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Hoekprofiel 25x25x1,5 mm aluminium zilver 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,09 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,09 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 3,68 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,68 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verbindingsschakel met schroefsluiting
    WASI Karabijnhaak 5x50 mm RVS A4, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 65,31 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met torx aandrijving
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele schroef 3,5x25 mm platverzonken kop met freesholtes Torx T20 voldraad blauw verzinkt, 1000 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 16,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zilverkleurige houtschroef met verzonken kop
    6 varianten
    DRESSELHAUS Cilinderkopschroef binnenzeskant 6x15 mm galv. verzinkt, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 9,32 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oogschroef met schroefdraad
    4 varianten
    DRESSELHAUS Schroefoog geplasificeerd 16x6 mm wit, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 203,10 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG geurverwijderaar in een spuitfles van 500 ml
    HG
    HG Geurverwijderaar hond extreem sterk 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte S-haak van metaal
    Hettich
    HETTICH S-haak vlak 75x65x10 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelpoot met montageplaat
    9 varianten
    Tarrox
    TARROX Tafelpoot rond Ø 30 mm zilver 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Stapel bouwnagels
    Plintnagels 1,4 x 25 mm 200 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,02 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten deuvel geribbeld
    Hettich
    HETTICH Deuvel hout 14x80 mm, 125 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,15 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oogbout met schroefdraad
    5 varianten
    DRESSELHAUS Oogbout M5x30 mm RVS A2, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 93,66 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rubberen ring
    Starx
    STARX Opvulring voor inboorpaumelle Ø 12 mm nylon zwart, 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen sluitring
    Deltafix
    DRESSELHAUS Schijf M6 DIN 9021 zwart, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 42,62 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Draadhaak
    DRESSELHAUS Schroefhaak 8x80 mm galv. verzinkt, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 32,40 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijze schuimrubberen afdichting
    Wagner System
    WAGNER Vilt EVA/PVC 44x16 mm grijs, 12 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dakpanplaatschroef met zeskantkop en afdichtring
    2 varianten
    Precit Roof
    PRECIT schroeven 4,8 x 35 mm RAL 3011 bruinrood pak 250 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 27,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,11 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee slotbouten met moeren
    Reyher
    REYHER Slotbout met moer 8x200 mm DIN 603 galv. verzinkt, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte beugelgreep
    Intersteel
    INTERSTEEL Beugelgreep mat zwart, 107 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Inschroefstift
    Starx
    Schroefduim 16 mm lengte 130 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ABUS TITALIUM hangslot
    ABUS
    ABUS Hangslot Titalium 54TI/50
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met Torx-aandrijving en bolkop
    DRESSELHAUS Montageschroef 5,5x25 mm RVS A4 grijs, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 52,51 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • U-profiel van aluminium
    Alberts
    GAH.ALBERTS U-profiel 8x10x8x1 mm aluminium blank, 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,90 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium U-profiel
    Alberts
    GAH.ALBERTS U-profiel 25x25x25x2 mm aluminium blank, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,60 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van een gedraaid touw
    Mamutec
    MAMUTEC Touw Paraloc polypropyleen Ø 10 mm beige (per meter)
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte deurbeslag met slot en handgreep
    Starx
    STARX Veiligheidsbeslag recht langschild duw/kruk PC55 aluminium F1
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

naar boven