Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 19:20. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Uittrekbare kledingroede met twee houders en een haak
    Hettich
    HETTICH Kastroede verstelbaar Ø 26 mm wit 68-120 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Haak en oog sluiting met schroef voor bevestiging
    Starx
    Windhaak verzinkt 6,0x300 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte metalen kapstokhaak met twee haken
    Garderobehaak metaal 2 haken 97x89x51 mm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen band met meerdere gaten
    Gebr Bodengraven
    GB Kopbandijzer 400x22x0,75 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Bundel
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plaatschroef met aangeperste afdichtring en lenskop
    DRESSELHAUS Dakschroef D16 mm met afdichtring 6,5x38 mm verzinkt, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,10 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante deurklink van metaal
    Intersteel
    INTERSTEEL Voordeurknop 58x58/60 mm eenzijdige montage zwart mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Geopende meubelkluis met elektronisch slot en inhoud
    Burg Wächter
    BURG WÄCHTER Meubelkluis Favor S3 E
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee zwarte schuifdeurrollen voor montage op schuifdeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Hangrollen Basic Top 140 mm mat zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plaatschroef met afdichtring
    Precit Roof
    PRECIT schroeven voor sandwichpaneel RAL 7016 antracietgrijs 110mm pak 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kledingroedehouder van metaal
    Hettich
    HETTICH Kastroededrager Ø 25 mm verchroomd, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,11 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten nagelborstel met tampicovezels
    Sorbo
    SORBO Nagelborstel tampico
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Meubelhersteller donker hout, 250 milliliter, herstelt kringen, vlekken en krassen op houten meubels.
    HG
    HG meubeline 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekverbinder van metaal met gaten voor bevestiging
    Hettich
    HETTICH Hoekverbinder verstelbaar 70x55x30 mm, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,04 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een afzonderlijk inboorhengsel van metaal
    Hettich
    HETTICH Lamelscharnier 38x20 mm zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,44 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee rozetten voor deursloten
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet rond met profielcilindergat zwart mat, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Trillingsdemper met montageplaat voor installatiesystemen
    Hettich
    HETTICH Magneetsluiting zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • James Vlekkenwonder voor het verwijderen van vlekken op waterbasis
    James
    JAMES Vlekkenwonder voor tapijt & meubelstof 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,96 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof montagehoek
    Hettich
    HETTICH Adapter voor schuine daken kunststof wit, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Hoekverbinder van staal met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX Paalhouder muurbevestiging 70x70 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Microvezel dweilhoes
    Leifheit
    LEIFHEIT Vervangingsdoek Clean Twist M Ergo super soft
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelbeslag Klepsteun
    Hettich
    HETTICH Geremde klephouder rechts en links toepasbaar, 300 m, staal kunststof, 1 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep tapijtreiniger in een fles van 1 liter
    ZEP
    ZEP Tapijtshampoo 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ABUS Titalium hangslot
    ABUS
    ABUS Hangslot Titalium 54TI/40
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen sluitplaat met uitsparingen en gaten
    NEMEF
    NEMEF Universele sluitplaat VP 4000/17/T draairichting 1+3 RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ABUS Logo bagageslot met cijfercode en kabel lus
    ABUS
    ABUS Cijferslot hangslot 148TSA/30 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof klikgesp, tweedelig
    Mamutec
    MAMUTEC Klikgesp 40 mm kunststof zwart, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Logo op een 1000 milliliter fles autoshampoo met wax voor het reinigen en beschermen van autolak.
    HG
    HG wax shampoo 950 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,16 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 12x1mm aluminium zilver 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,70 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,43 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,43 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karabijnhaak met schroefsluiting
    Marinetech
    MARINETECH Karabijnhaak + oog + borgmoer Ø8x80 mm RVS A4, 1 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kastgreep
    Starx
    STARX Meubelgreep rechthoekig 20x24x96 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kofferhandgreep met bevestigingsgaten
    Kistgreep metaal verzinkt, 80 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meubelbeslag gasdrukveer voor meubelkleppen
    Hettich
    HETTICH Klepsteun met gasveer 260 mm
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 6,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spanband met ratel en haken
    Mamutec
    MAMUTEC Spanband 35 mm met ratel en klauwhaak geel, 6 meter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen meubelgreep
    Starx
    STARX Meubelgreep 12x64x100 mm gunmetal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurgarderobe met zeven haken
    Kapstok deur metaal chroom 465 mm met 6 haken
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 17,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen pin met uitsparing
    Meubelknop roestvrij staal geborsteld cilindrisch Ø 20 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven