Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 16:31. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • ABUS hangslot met een breedte van 40 millimeter
    ABUS
    ABUS Hangslot 55/40 messing
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof plankdrager met metalen stift
    Hettich
    HETTICH Plankendrager kunststof wit 5 mm, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,12 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plankdrager
    Dolle Regale
    DOLLE Plankdrager enkel 10 cm wit
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 0,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen grendel met tegenstuk voor bevestiging
    Starx
    STARX Schuif met lip en lus 80 mm geel verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kledingroedesteun voor wandmontage
    Hettich
    HETTICH Kastroededrager 15x30 mm wit, 30 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,14 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwenkwiel met stalen behuizing en polyurethaan wiel
    Tarrox
    TARROX Bokwiel TPE met plaat Ø 100 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG laminaatreiniger extra sterk, 1000 ml
    HG
    HG laminaat krachtreiniger 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante isolatieplaat
    Wagner System
    WAGNER Vilt EVA/PVC 100 mm grijs
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurklink van roestvrij staal
    Intersteel
    INTERSTEEL Voordeurknop Ø 54/53 mm RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Viltglijder met schroef voor meubelbevestiging
    Tarrox
    TARROX Viltglijder schroefbaar rond grijs Ø 20 mm, 24 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.2 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 5,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met zeskantkop
    Deltafix
    DRESSELHAUS Houtdraadbout zeskant 6x50 mm DIN 571 zwart, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 28,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnier met drie gaten
    Starx
    STARX Scharnier backflap verzinkt vaste pen 50x110 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sleutelrozet van roestvrij staal
    Pertura
    PERTURA Rozet rond met profielcilindergat RVS mat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vloerreiniger in een 5 liter jerrycan
    ZEP
    ZEP Vloerreiniger 5 liter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,59 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verschillende kunststof pluggen met schroeven
    Tox Dübel
    TOX Gipsplaatplug Spiral 32 + schroef, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hengen met gaten voor bevestiging
    Starx
    STARX Duimheng rond verzet 500x16 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vloergeleider voor schuifdeuren met schroeven en pluggen
    Pertura
    PERTURA 2600 deurgeleiding t.b.v sleuf in deur, wandbevestiging, zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Hasp met schroefsluiting
    Marinetech
    MARINETECH Schroefschakel Ø4 mm RVS A4, 1 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurklink met handvat
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurgreep Ton Basic 180 mm nikkel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee witte glashouders voor het bevestigen van glazen planken
    Duraline
    DURALINE Plankdrager Clip kubus wit, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,63 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroeven met pluggen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Tri 8/51 + schroef, 6 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 6x40 mm DIN 931 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plankdrager met gaten voor bevestiging
    Vormann
    Plankdrager Delta Line 20x20 cm alu
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zeven ronde viltglijders
    Tarrox
    TARROX Vilt zelfklevend Ø 28x6 mm zwart, 8 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurscharnier met schroefgaten
    AXA
    AXA Veiligheidsscharnier schijflager 114x89 mm ronde hoek verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen dopmoeren
    Reyher
    REYHER Dopmoer M8 DIN 1587 galv. verzinkt, 50 Stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,09 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ronde borstel voor boormachine
    VERO
    VERO Ragebol 12,5 cm hout kokosvezel
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spanband met ratel en haken
    Mamutec
    MAMUTEC Spanband 25 mm met ratel en klauwhaak grijs, 5 meter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug
    Fischer Befestigungssysteme
    FISCHER Spanhuls FNH 8/90, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen scharnier met bevestigingsgaten
    Hettich
    HETTICH Scharnier 70x35 mm verzinkt, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,81 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen raamkruk
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk hoek 90° afsluitbaar RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 56,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug Barracuda SD 14/70, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,31 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte meubelknop
    DRESSELHAUS Afdekdop 10x13 mm kunststof zwart, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 105,77 € per kg
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • James Starterset voor harde vloeren voor reiniging, onderhoud en vlekverwijdering
    James
    JAMES Starterset voor harde vloeren 4-delig
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van drie Sorbo schuursponzen
    Sorbo
    SORBO Schuurspons, 3 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slotbout van metaal
    Reyher
    REYHER Slotbout 5x30 mm DIN 603 RVS A2, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven