Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 11:07. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Elastische spanband met haken voor ladingzekering
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Snelbinder 70 cm, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Logo. HG kookplaat polish in een 250 milliliter fles voor het reinigen en polijsten van kookplaten.
    HG
    HG Kookplaatreiniger extra sterk 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 6x70 mm DIN 933 RVS A2, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,30 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen balkdrager met gaten voor bevestigingen
    Gebr Bodengraven
    GB Raveeldrager met strip 190/71x104 mm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen ringen voor lastverdeling
    Reyher
    REYHER Sluitring 15,0 / M14 DIN 9021 RVS A2, 25 Stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hekpaal met gaten
    SECU
    SECUSTRIP Anti-inbraakstrip Plus achterdeur 7-13 mm, 2300 mm zwartgrijs RAL7021
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 108,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Verpakking met twee veiligheidsklemmen
    Maclean
    MACLEAN Veiligheidsklemmen wit, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 12x30 mm DIN 931 galv. verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking met vilten glijders
    Viltglijder Ø 22 mm zwart, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,10 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Scharnier met twee montageplaten en schroeven
    Pertura
    PERTURA Patentrozet zwart, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,08 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • HG Tegelbeschermer, 1000 milliliter, beschermt vloertegels tegen vlekken en slijtage.
    HG
    HG tegel beschermfilm met zijdeglans 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deurscharnier met plaat en lip van metaal
    7 varianten
    Starx
    STARX Kruisheng 150 mm blauw verzinkt
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 1,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep roestomvormer, fles van 100 ml
    ZEP
    ZEP Roestomvormer 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 79,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen deurscharnier
    AXA
    AXA Scharnier ongelagerd 51x51 mm rechte hoek verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium ladderframe met bevestigingsgaten
    Starx
    STARX Paalhouder H-vorm voor paal 12x12 cm verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Detail van een tafel met wielen voor transport.
    Maclean
    MACLEAN Zwenkwiel Ø 150 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen buis
    Kaiserthal
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 15x1 mm aluminium zilver 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,30 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 2,97 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,97 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen voetplaat met drie gaten voor schroeven
    Hettich
    HETTICH Montageplaat M8 x 66x58 mm schuin verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen deurklinkstel met lang schild
    Intersteel
    INTERSTEEL Veiligheidsbeslag ovaal smal duw/kruk PC72 anti-kerntrek RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 135,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Schuifgrendel met oog van metaal
    Starx
    STARX Rolschuif met ronde knop en sluitlus 120 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rubberen ring
    Starx
    STARX Opvulring voor inboorpaumelle Ø 14 mm nylon zwart, 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee ABUS Titalium hangsloten met geharde beugel
    ABUS
    ABUS Hangslot 54TI/40, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hollewandplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug GDK Spiral GDK32+S, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Legborddrager van metaal en kunststof
    Hettich
    HETTICH Glasplaatdrager, staal/kunststof 5 mm, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met bolkop en Torx aandrijving
    DRESSELHAUS Montageschroef 5,5x35 mm RVS A4 bruin, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 47,90 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • HG Natuursteenreiniger glans voor vloeren, 1000 milliliter fles voor reiniging en glans.
    HG
    HG natuursteen reiniger 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zeskantbouten
    Reyher
    REYHER Tapbout zeskant 6x30 mm DIN 933 RVS A2, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hoekprofiel
    4 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL Hoekprofiel 20x10x1,5 mm kunststof wit 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 1,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,45 € per m
    Bij afname van 10 Stuks:
    prijs — 1,31 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,31 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raamkruk van kunststof en metaal
    ARON
    ARON Standaard raamkruk wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen komgreep voor schuifdeuren
    Komgreep Ø 80 mm geborsteld RVS
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten deuvel
    Hettich
    HETTICH Deuvel hout 6x60 mm, 400 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,04 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houtschroef met lenskop en Torx aandrijving
    HECO
    HECO Topix-Plus Universele schroef 6,0x200 mm tellerkop Torx T30 deeldraad blauw verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • S-haak van metaal
    DRESSELHAUS Vleeshaak 5,8x160 mm galv. verzinkt, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 20,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 30,37 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen bevestigingsclips in een set
    Duraline
    DURALINE Opbergsysteem montageclips zwart, 8 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Deurkruk met lang schild voor binnendeuren
    Intersteel
    INTERSTEEL Deurkruk paar George op schild met sleutelgat SL56 nikkel mat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • T-profiel van metaal
    2 varianten
    Alberts
    KAISERTHAL T-profiel 15x15x1,5 mm aluminium zilver 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,73 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven