Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 12:21. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Tetra | Aquaria

 
 
162 resultaten
(178 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Verdeler voor irrigatiesysteem met afsluitkranen
    Tetra
    TETRA Tetratec Slangadapter EX400/600/700
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Goldfish Mix drie in één, visvoer voor vijvergoudvissen, natuurlijke ingrediënten zonder conserveermiddelen voor gezondheid en kleur.
    Tetra
    TETRA Pond Goldfisch Vijvervoer mix 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave LED Single Light 430 aquariumverlichting
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 430 15,8 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin babyvisvoer voor gezonde groei
    Tetra
    TETRA Min Baby Visvoer 66 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 98,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Flakes visvoer in emmer
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,73 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Menu 4in1 visvoer blik
    Tetra
    TETRA Menu Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 64,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Variety Sticks visvoer in een verpakking van 4 liter
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer 4 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,94 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraPRO Energy Multi-Crisps aquariumvisvoer, voor vitaliteit en helder water, met prebiotica en natuurlijke ingrediënten.
    Tetra
    TETRA Pro Energy Multi Visvoer crisps 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraPRO Colour visvoer voor aquariumvissen in blik voor intensieve kleuren met natuurlijke ingrediënten en prebiotica.
    Tetra
    TETRA Pro Colour Multi Visvoer crisps 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Koi Sticks, hoofdvoer voor koi-vissen, 4 liter, natuurlijke ingrediënten, zonder conserveringsmiddelen, pelletgrootte 12 tot 15 millimeter.
    Tetra
    TETRA Pond Koi Vijvervoer sticks 4 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,24 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra ReptoDelica Gammarus voer voor waterschildpadden, blik
    Tetra
    TETRA Repto Delica Gammarus Reptielenvoer 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Sterlet Sticks visvoer verpakking
    Tetra
    TETRA Pond Sterlet Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Flakes vijvervoer voor kleine en jonge vissen, 4 liter
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 4 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,56 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra biofilterschuim voor aquariumfilter IN 400 plus en IN 600 plus
    Tetra
    TETRA Tetratec filterspons 400/600 plus
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Koi Sticks visvoer in een blik met Tetra Logo, natuurlijke ingrediënten, zonder conserveermiddelen en kleurstoffen.
    Tetra
    TETRA Pond Koi Vijvervoer sticks 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Koi Kleur- en Groeisticks vijvervisvoer
    Tetra
    TETRA Koi Colour Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetratec BB 600/700/1200 biofilterballen voor aquaria buitenfilters in verpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec filterballen EasyCrystal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Crypto mesttabletten voor waterplanten, 10 stuks
    Tetra
    TETRA Crypto-mest 10 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Tetra AS 45 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Uitstroomsteen AS45
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • LightWave LED onderbouwlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 990 29,7 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave LED Single Light 270 voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 270 8,5 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Algetten verpakking met 12 tabletten voor algenbestrijding in aquarium tot 40 liter
    Tetra
    TETRA Algetten 12 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish SafeStart waterbereider voor aquaria
    Tetra
    TETRA Safestart Goldfish 24 NF 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo, LightWave LED aquariumlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 720 26,1 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Rubin vlokkenvoer voor siervissen
    Tetra
    TETRA Rubin Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetratec CF 400/600 plus actieve kool filtermedium voor binnenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec Koolstoffilter CF 400/600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Colour Sticks visvoer voor tuinvissen
    Tetra
    TETRA Pond Colour Vijvervoer sticks 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal BioFoam 250/300 filterverpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec EasyCrystal filter 250/300
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Variety Sticks visvoer in een bus, 3 in 1 mix met natuurlijke ingrediënten voor gezonde vissen en helder vijverwater.
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Sticks vijvervisvoer voor gezonde vissen en helder water, 4 liter, korrelgrootte 8 tot 12 millimeter.
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer sticks 4 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave Splitterkabel voor aquaria
    Tetra
    TETRA Splitkabel lightwave 9,4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Sticks vijvervoer in verpakking met Koi karpers
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra FF Filterfloss S voor EX 600 en EX 800 aquarium buitenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec fijne filtervlies FF 600/700
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra BF BioFoam S biologisch filterschuim voor aquariumfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec filterspons 600/700
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EX-ventielen voor de aquafilters Tetra EX 400 Plus, EX 600 Plus en EX 800 Plus
    Tetra
    TETRA Tetratec Kraan EX400 plus / EX600 plus / EX800 plus 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AS 25 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Uitstroomsteen AS25
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven