Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 10:59. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Tetra | Aquaria

 
 
162 resultaten
(178 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Close-up van visvoergranulaat
    Tetra
    TETRA Pond Koi mini Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal FilterBox 600 aquarium binnenfilter met verwarmingsvak
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterbox 600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Mini Pellets, visvoer voor goudvissen in de vijver, met natuurlijke ingrediënten, zonder conserveermiddelen en kleurstoffen.
    Tetra
    TETRA Pond Goldfish Mini Vijvervoer pellets 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Wafer Mini Mix voederdoos voor siervissen
    Tetra
    TETRA Wafer mini mix Visvoer wafers 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 105,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AlgoStop Depot, algenbestrijdingsmiddel voor aquaria, verpakking met twaalf stuks
    Tetra
    TETRA Algostop depot 12 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Flakes voor kleine en jonge vijvervissen
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Weekendvoer voor siervissen, sticks
    Tetra
    TETRA Weekendsticks Visvoer 20 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 271,74 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave LED Single Light 520 voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 520 19,3 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Vital vloeistof ter bevordering van vitaliteit, welzijn en kleurenpracht voor vissen
    Tetra
    TETRA Vital 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 48,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Colour Sticks vijvervoer in emmer
    Tetra
    TETRA Pond Colour Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AlguMin bestrijdingsmiddel tegen algen in gele fles
    Tetra
    TETRA Algumin 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 58,50 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Tetra CR Filterringen voor aquariumbuitenfilters in verpakking
    Tetra
    TETRA Keramische CR filterringen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Aquasafe waterconditioner voor goudvissen
    Tetra
    TETRA Aquasafe goldfish 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra CF Carbon filtermedium voor aquarium buitenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec Koolstoffilter CF 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Crisps voedingsblik
    Tetra
    TETRA Goldfish Pro Visvoer crisps 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Menu visvoer blik met het opschrift gezonde vissen en gevarieerd diervoeder
    Tetra
    TETRA Menu Visvoer vlokken 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 53,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Betta Mini Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Betta Mini Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 56,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Algizit anti-alg middel, verpakking met tien tabletten
    Tetra
    TETRA Algizit 10 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 7,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid Mini Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Cichlide Mini Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 56,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Sticks Mini vijvervoer voor kleine vijvervissen
    Tetra
    TETRA Pond Mini Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra GC 50 aquarium bodemreiniger verpakking
    Tetra
    TETRA Bodemreiniger GC50
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 17,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetratec TH35 vloeibaar kristal thermometer voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Thermometer TH35
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra vervangingsmessen SB 45 voor aquariumglasreiniger, 2 stuks van roestvrij staal.
    Tetra
    TETRA Vervangingsmesje Tetratec SB45
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Rubin vlokkenvoer voor siervissen
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Rubin Visvoer vlokken 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 40,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal Filterpack 600 filterpatronen verpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterpack 600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin XL Flakes visvoer voor gezonde vissen en helder water
    Tetra
    TETRA Min XL Visvoer vlokken 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraTec TH30 vloeibaar kristal thermometer voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Thermometer TH30
    Gemiddelde beoordeling: 1.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal FilterPack C 600, filterpatronen met actieve kool voor aquariumfilters, 3 stuks.
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterpack C600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Colour Sticks visvoer
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Goldfish Colour Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraPro Algae Multi-Crisps visvoer
    Tetra
    TETRA Pro Algae Multi Visvoer crisps 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Menu visvoer
    Tetra
    TETRA Goldfish Menu Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Wheatgerm Sticks emmer voor vijvervissen
    Tetra
    TETRA Pond Wheatgerm Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,73 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Crusta Menu 4in1 Crustacee voedsel
    Tetra
    TETRA Crusta Menu Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 81,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Uitstroom reserveonderdelenset voor aquariumfilters EX 400 Plus, EX 600 Plus en EX 800 Plus
    Tetra
    TETRA Tetratec Onderdelenset EX 400/600/700
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Multi Mix 4in1 visvoer voor gezonde vissen en helder water
    Tetra
    TETRA Pond Multi Vijvervoer mix 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goudvis vlokken voer blik
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven