Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 09:59. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Tetra | Aquaria

 
 
162 resultaten
(178 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Tetra AquaArt Explorer Line aquarium met 30 liter inhoud
    Tetra
    TETRA Aquarium Explorer Line 30 L excl. onderkast 41 x 28 x 51 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 105,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra aquariumverwarming met zuignap voor bevestiging
    Tetra
    TETRA Verwarmingselement HT200 elektronisch 200 W voor aquaria ca. 300 - 450 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyBalance voor het verminderen van waterverversingen
    3 varianten
    Tetra
    TETRA Aqua Easy balance 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal Filterpack C250/300 met actieve kool voor aquariumfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec EasyCrystal filter pakket
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin XL Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Min XL Visvoer vlokken 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,49 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra ReptoDelica Gammarus voer voor waterschildpadden
    Tetra
    TETRA Repto Delica Gammarus Reptielenvoer 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Cichlide Visvoer granulaat 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra TetraPRO Energy visvoer in bus met natuurlijke ingrediënten voor extra vitaliteit en helder water
    Tetra
    TETRA Pro Energy Multi Visvoer crisps 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Guppy Mini Flakes visvoer container
    Tetra
    TETRA Guppy Mini Visvoer vlokken 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 42,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave Timer voor aquariumverlichting
    Tetra
    TETRA Timer lightwave 36 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumverwarming met zuignappen voor bevestiging in het aquarium
    Tetra
    TETRA Verwarmingselement HT150 elektronisch 150 W voor aquaria ca. 150 - 255 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 25,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave LED complete set voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 270 7 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra PlantaStart mesttabletten voor aquariumplanten, 12 stuks
    Tetra
    TETRA Plantastart 12 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Company Logo, LightWave LED aquariumverlichting
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 520 19 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra GC 40 aquarium bodemreiniger verpakking
    Tetra
    TETRA Bodemreiniger GC40
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra APS 400 aquariumluchtpomp verpakking
    Tetra
    TETRA Aquariumpomp Tetratec APS 400
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 45,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pleco Veggie Wafers visvoer voor meervallen
    Tetra
    TETRA Pleco Visvoer wafers 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Nitrate Minus fles voor het verminderen van het nitraatgehalte in het aquarium
    Tetra
    TETRA Nitrate Minus 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van de Tetra GC 30 aquariumstofzuiger
    Tetra
    TETRA Bodemreiniger GC30
    Gemiddelde beoordeling: 1.6 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pleco Veggie Wafers voor plantenetende bodemvissen
    Tetra
    TETRA Pleco Visvoer wafers 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 77,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Binnenfilter voor aquaria
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Aquarium binnenfilter EasyCrystal filterbox 300, 40-60 L
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 35,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo, Tetra Pond Multi Mix visvoer 4 in 1, 4 liter, geproduceerd in Duitsland, natuurlijke ingrediënten, voor gezonde vissen.
    Tetra
    TETRA Pond Multi Vijvervoer mix 4 L
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,24 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra CV4 Terugslagklep voor aquaria
    Tetra
    TETRA Terugslagventiel Tetratec CV 4
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo. Ledlamp voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 990 29 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 52,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal Filterpack 250/300 filterpatronen in doos
    Tetra
    TETRA Tetratec EasyCrystal filter pakket 250/300
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Rubin Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Rubin Visvoer granulaat 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 12,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo LightWave complete set ledlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 720 24 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 50,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pleco Spirulina Wafers visvoer voor plantenetende bodemvissen
    Tetra
    TETRA Pleco Multi Visvoer wafers 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 50,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Company Logo. LED aquariumlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 430 16 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Gold Japan visvoer
    Tetra
    TETRA Goldfish Japan Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 42,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Granules visvoer blik
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer granulaat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,50 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Goldfish Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer vlokken 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid XL Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Cichlide XL Visvoer vlokken 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid Sticks sierfischvoer voor gezonde groei
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Cichlide Visvoer sticks 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Variety Sticks vijvervoer in een emmer
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Discus Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Discus Visvoer granulaat 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven