Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 11:13. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Dennerle | Aquaria

 
 
96 resultaten
(98 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Dennerle Carbo Test Precision Medium voor CO2-langetermijnmeting inclusief pH-meting
    Dennerle
    DENNERLE Carbo CO2 test Precision M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano AlgenStop productverpakking voor algenbestrijding in het aquarium
    Dennerle
    DENNERLE Nano Algenstop
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle CO2 Quick Test set voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE CO2 sneltest voor het bepalen van het CO2-gehalte
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glazen waterslot met rubberen stop
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra S 14 x 1,2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant Care P fosfaatvoeding voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care P 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 51,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System E15 ijzerbemesting voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Metalen adapter met schroefdraad en afdichtring
    Dennerle
    DENNERLE CO2 adapter wegwerp - herbruikbaar
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Zwarte radio met antenne
    Dennerle
    DENNERLE Nano Heater Constant 50 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Filter Uitbreiding voor hoekfilter
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium binnenfilter-uitbreiding t.b.v. Nano hoekfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System E15 ijzerhoudende meststof voor aquaria, verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,44 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Crusta Mineral Nano, essentiële mineralen voor garnalen en kreeften
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta mineral Garnalenvoer 35 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 207,14 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Dennerle Betta Booster visvoer verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Nano Betta Booster 12 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 216,67 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Bio Filtergranulaat verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Nano filter granulaat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant Active Enzymes groeiversterker voor aquariumplanten
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Active Enzymes 50 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Stoffer en blik met steel
    Dennerle
    DENNERLE Nano Vangnet groot
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Care Bio biologische koolstofmeststof voor aquariumplanten
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Carbo Care 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 75,00 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Carbo Care Bio biologische koolstofmeststof voor aquariumplanten in een fles van 250 ml
    Dennerle
    DENNERLE Carbo Care bio aquariumplantenmest 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,80 € per l
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube Complete 60 Liter aquarium starterset verpakking met een afbeelding van een ingericht aquarium met planten en stenen.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube Complete 60 L, 38 x 38 x 43 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 249,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Zwarte walkietalkie met antenne
    Dennerle
    DENNERLE Nano Heater Constant 75 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Plopper met metalen steel
    Dennerle
    DENNERLE Nano Vangnet klein
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Care Bio, biologische koolstofmeststof voor aquariumplanten, fles van 500 ml
    Dennerle
    DENNERLE Carbo Care aquariumplantenmest 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,90 € per l
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Carbo Start E200 CO2-bemestingssysteem voor aquariumplanten met wegwerpfles
    Dennerle
    DENNERLE Wegwerp CO2 plantenbemestingsset Primus 160
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 115,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle CO2-bemestingsset met wegwerpflessen voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Wegwerp CO2 plantenbemestingsset Quantum 300
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 165,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle CO2-systeem voor aquaria met drukregelaar, nachtuitschakeling en bellenteller
    Dennerle
    DENNERLE Carbo Soda M200
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 169,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven