Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 10:16. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Dennerle | Aquaria

 
 
96 resultaten
(98 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Dennerle Carbo Bio Depot 60/80 verpakking voor zoetwateraquaria
    Dennerle
    DENNERLE Bio CO2 Carbo Bio Depot 60/80 navuldepot
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle All in One Elixier aquariumverzorging 500 milliliter
    Dennerle
    DENNERLE All in One! Elixer 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,90 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Cleanator Glass Cleaning Sponge voor zoetwateraquaria in verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium reinigingsspons
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Nano Carbo Bio Start 60 CO2-bemestingssysteem voor zoetwateraquaria
    Dennerle
    DENNERLE Bio CO2 systeem Carbo Bio Start 60 voor aquaria tot 60 L voor max. 40 dagen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Catappa Leaves voor natuurlijke waterverzorging en voedingssupplement voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Catappa Leaves 10 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano BabyProtect hoekfilterbeschermer
    Dennerle
    DENNERLE Babyprotect
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle NanoGran hoofdvoer voor nanovissen, fijne korrels
    Dennerle
    DENNERLE Nano Visvoer granulaat 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 162,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Crusta Baby Gran opfokvoer voor garnalen en kreeften
    Dennerle
    DENNERLE Crusta gan Baby Garnalenvoer 62 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 128,23 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Nano Garnalenkies van het merk Dennerle, korrelgrootte 0,7 tot 1,2 millimeter
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumgrind voor garnalen Nano Bornea bruin 2 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Test Indicator voor CO2 lange termijn tests
    Dennerle
    DENNERLE Indicatorvloeistof Carbo CO2 testindicator voor CO2 continutesten 15 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System Set voor beplante aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System Set V30 E15 S7
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee meubelwielen voor bevestiging aan meubels
    Dennerle
    DENNERLE Zuiger longlife groot, zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Aquascaping set voor mini-aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquascaping set
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een groep rode bijengarnalen in het aquarium
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta Spinazie Garnalenvoer sticks 30 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 265,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle CO2 Speciale slang verpakking met een lengte van 2 meter en een drukbestendigheid van 7 bar
    Dennerle
    DENNERLE CO2 speciale slang Profi-Line softflex 2 m
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System S7 plantenvoeding in fles
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenbemesting Plant System S7, 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Crusta Brandnetel Stixx garnalenvoer verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta Garnalenvoer sticks 30 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 281,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System S7 plantenvoeding, 500 ml fles
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System S7 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,90 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Clear Water Elixier, vloeibaar filtermateriaal voor waterzuivering en verzorging voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Clear water elixier 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 42,00 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Dennerle koolstofdioxide Speciale terugslagklep verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Profi-line CO2 zekering
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium diffuser met U-vormige glazen buis
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra M 14 x 1,7 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Waterfilterpatroon
    Dennerle
    DENNERLE Nano Clean vervangingsfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Vital Elixir voor vissen, 500 milliliter tot 2500 liter
    Dennerle
    DENNERLE Vital elixier 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,90 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Nano Algenvoerbladeren voor garnalen
    Dennerle
    DENNERLE Nano Algen Garnalenvoer 40 St
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Test Precision Large voor CO2-duurtest inclusief pH-meting
    Dennerle
    DENNERLE Carbo CO2 test Precision L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle CO2 magneetventiel in doos
    Dennerle
    DENNERLE CO2 Profi-Line magneetventiel
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 89,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle slakkenvanger met telescopische steel
    Dennerle
    DENNERLE Slakkenvanger
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube glazen aquarium met een inhoud van 10 liter.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube 10 L, 20 x 20 x 25 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Plant System V30 vloeibare meststof in een fles van 250 ml
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System V30 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Therm Mini Aquarium Thermometer in verpakking
    Dennerle
    Nano mini-thermometer
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube aquarium met een inhoud van 30 liter.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube 30 L, 30 x 30 x 35 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant Care K Kaliummeststof voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care K 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 51,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Catappa Bark verpakking zeebamandelboomschors voor zoetwateraquaria
    Dennerle
    DENNERLE Nano Catappa Garnalenvoer barks 6,8 g
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1070,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Plant Care Pro Daily hoogwaardige dagelijkse meststof voor plantenaquaria, 100 milliliter
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care Pro Daily 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium CO2-diffuser met bellenteller
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra L 14 x 2,3 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle FB7 Bacto Elixier Nano voor helder aquariumwater
    Dennerle
    DENNERLE Nano bactoclean FB7
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 863,33 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven