Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 14:54. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Tetra APS 100 aquariumluchtpomp, verpakking
    Tetra
    TETRA Luchtpomp TetraTec APS 100
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met groene bladeren van bovenaf
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Groene waterkelk - Cryptocoryne Wendtii Groen
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium met onderkast en rotsachtige inrichting
    Fluval
    FLUVAL Aquariumcombinatie Siena 166 L met LED verlichting, verwarming, buitenfilter en onderkast zwart 55x55x128 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 699,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium buitenfilter
    EHEIM
    EHEIM Aquarium buitenfilter classic 250, 2213
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 22 Beoordelingen.
    prijs — 76,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Drie gatenstenen voor aquariumdecoratie
    ORBIT
    ORBIT Decoratie steen Calari rock M bruin 0,7-1,4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Vijver Goudvisvoer Mix in een emmer
    Tetra
    TETRA Pond Goldfisch Vijvervoer mix 10 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Marina Multi aquariumgrindstofreiniger in verpakking
    MARINA
    HAGEN Universele aquariumreininger
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Spoel met 3D-printer filament
    PVC Aquariumslang groen 16x2,5 mm, meterwaren
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Guppyvis in aquarium met grind en planten
    Gup Snakeskin groen man
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim aquarium met kast en planten
    EHEIM
    EHEIM Aquariumcombinatie VivaLine 126 L met LED-verlichting, verwarming, filter en onderkast antraciet 81x36x119 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 369,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim Pickup binnenfilter met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Aquarium binnenfilter Pickup 45
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Filter Medium in een 250 milliliter fles voor zoet- en zoutwateraquaria.
    2 varianten
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Filter medium 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie wortels voor de decoratie van aquaria
    ORBIT
    ORBIT Mangrove wortel Mopani M bruin 0,4-0,69 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wortelhout ter decoratie van aquaria
    ORBIT
    ORBIT Decoratie Corbo wortel bruin small 30 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Crystal Quartz grind 1-2 mm, verpakking van 10 kg
    Dennerle
    DENNERLE Kristal kwartsgrind bruin 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Wafer Mix visvoer voor gezonde groei en helder water
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Wafer Visvoer mix 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 65,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin vlokkenvoer voor vissen
    Tetra
    TETRA Min Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Visvoer korrels voor alle soorten vijvervissen in emmer
    Ubbink
    FISH MIX Universal Menu Vijvervoer 6 mm 5,4 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,51 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM filtermatten verpakking voor aquariumfilters
    EHEIM
    EHEIM Filtermateriaal set t.b.v. professionel 4
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 15,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Filtermand gevuld met filterstenen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Cirax compact 3.0
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • 3 liter emmer visvoer mix van vlokken en pellets
    Ubbink
    FISH MIX Multi colour Vijvervoer mix 3 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groene aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Naaldwaterbies - Eleocharis Acicularis
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Detailopname van een mozaïekgoerami
    Dwerggourami Kobalt (M/F)
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Aqua Test Set voor het bepalen van de waterkwaliteit van aquaria en vijvers
    Sera
    SERA Aqua-test set
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Witte aquariumkast met opbergruimte
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Aquarium onderkast Aquadream wit, 60x30x70 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte aquariumkast met plank
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Aquarium onderkast zwart, 60x30x70 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe zwaarddrager vis in aquarium
    Gup Sneeuwwit Man
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Close-up van een enkele dwerggoerami in een aquarium.
    Siamese kempvis vrouw M
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Micranthemum Tweediei Montecarlo in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Parelkruid - Micranthemum spec. Montecarlo In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratie voor aquarium, vat met vlaggen
    PENN PLAX
    Aquariumdecoratie SpongeBob Krusty Krab Huis 9 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Veel goudvissen in het water
    Sluier Leeuwenkop mix
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratieve blauwe sierkiezels voor de tuin
    Aquariumgrind 2 - 3 mm blauw/zwart 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumverwarming met zuignappen voor bevestiging
    Tetra
    TETRA Verwarmingselement HT300 elektronisch 300 W voor aquaria ca. 255 - 300 L
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 26,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte molly vis in aquarium
    Black molly M
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwarte walkietalkie met antenne
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium verwarming Nano constant 35 watt 35 liter
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Pleco Voer voor harnasmeervallen
    JBL
    JBL ProNovo Pleco Wafer Visvoer tabletten XL 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 31,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven