Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 20:53. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • JBL CristalProfi UniBloc biofilterschuimpatroon voor aquariumfilter
    JBL
    JBL Binnenfilter UniBloc CP i60-100
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Care Bio biologische koolstofmeststof voor aquariumplanten
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Carbo Care 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 75,00 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Drie glinsterende regenboogvissen zwemmen in een aquarium voor een achtergrond van stenen en groene waterplanten.
    Neon rijstvisje
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim filterpatronen verpakking voor aquariumfilters
    EHEIM
    EHEIM Filterpatroon schuimrol tbv 2207/2007 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Ecco Pro filtermatten verpakking voor aquariumfilters
    EHEIM
    EHEIM Filtermatset PRO
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Plopper met metalen steel
    Dennerle
    DENNERLE Nano Vangnet klein
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra BF 300 Plus biologisch filtermedium in zak
    Tetra
    TETRATEC BF 300 filterspons
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Golvende Java varen voor de decoratie van aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Knolplant - Aponogeton Longiplumulosus
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquarium onderkast met twee deuren
    2 varianten
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Lido SBX 200 zwart, 71x51x80 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 129,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium met planten en vissen en LED-verlichting
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Vision LED licht hout 180 L, 92x41x55 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 359,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumdecoratie met mos op poreuze steen
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Mossteen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schuimrubber snede
    JBL
    JBL CombiBloc CP e700/e900
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Marina Jet 80 aquariumfilterschuim, 2 stuks
    MARINA
    MARINA Reservefilter tbv Marina Jet 80
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aponogeton madagascariensis vensterblad aquariumplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Madagaskar gaasplant - Aponogeton Madagascariensis
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Accessoires voor vuilwaterdompelpompen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Scheidingswand 8.0
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige waterplant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof S rood nr. 34
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium met vissen, planten en verlichting
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Lido LED zwart 120 L, 61x41x58 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 229,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee filtersponzen voor vijvers
    JBL
    JBL Filtermateriaal filterpad t.b.v. CristalProfi m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S groen nr. 1
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Aqua Feed Immune Probiotic Granules visvoer in gele verpakking
    Sera
    SERA Immune Probiotic Visvoer granulaat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wit aquarium met vissen, planten en decoraties
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Lido LED wit 200 L, 71x51x65 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 348,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Carbo Care Bio biologische koolstofmeststof voor aquariumplanten in een fles van 250 ml
    Dennerle
    DENNERLE Carbo Care bio aquariumplantenmest 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,80 € per l
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Gegolfde Speerblad aquariumplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Zeesla fonteinkruid - Aponogeton Ulvaceus
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquatlantis B-Box Set van 5 modulaire bekers M
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box Modular Cup M 5 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fluval schuimrubber U1 verpakking
    Fluval
    FLUVAL Schuimfilter U1 1 stuk
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumonderkast met drie deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Vision 180 zwart, 92x41x73 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 165,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra CF 300 Plus actieve kool filtermateriaal verpakking
    Tetra
    TETRA Koolfilterspons CF300 plus
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee witte badmeubelonderstellen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Inzetstuk 3.0
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium met planten, stenen en vissen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Rio LED 180 L excl. onderkast, 101x41x50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 274,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Ingericht aquarium met vissen, planten en stenen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Rio LED wit 350 L, 121x51x66 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 532,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zwarte vijverplantenmand van kunststof met transparante cilinder
    JBL
    JBL Filtermodule Clearmec t.b.v. CristalProfi i
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Overzicht van koikarpers in de tuinvijver
    Goudvis mix
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube Complete 60 Liter aquarium starterset verpakking met een afbeelding van een ingericht aquarium met planten en stenen.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube Complete 60 L, 38 x 38 x 43 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 249,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim voorfilter voor aquaria met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Aquarium Voorfilter tbv Eheim buitenfilters
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Zwarte walkietalkie met antenne
    Dennerle
    DENNERLE Nano Heater Constant 75 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Fluval schuimstoffilter U3, 2 stuks
    Fluval
    FLUVAL Schuimfilter U3 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven