Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 18:53. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Kunstmatige bonsai boom met groene bladeren en bruine stam voor decoratieve doeleinden
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Bonsai palmboom - Bonsai Palme met Anubias
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Filterschuim in cilindervorm
    EHEIM
    EHEIM Filterpatroon tbv 2010 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ingericht Juwel aquarium met vissen en planten
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Vision LED zwart 180 L, 92x41x55 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 359,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Mos voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mos - Taxiphyllum Barbieri
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Diepvriesvisvoer met spiering in verpakking
    Diepvries Visvoer Spiering 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Insectenvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Insect Visvoer sticks S 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Schismatoglottis Prietoi
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Ingericht aquarium met vissen, planten en decoraties
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Rio LED wit 450 L, 151x51x66 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 721,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve treinruïne voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Locomotief bruin 17 x 6 x 7 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne crispatula waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk - Cryptocoryne Crispatula In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen adapter met schroefdraad en afdichtring
    Dennerle
    DENNERLE CO2 adapter wegwerp - herbruikbaar
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium luchtsteen met luchtbellen
    JBL
    JBL Uitstroomstenen Prosilent Aeras Micro S3
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elite Aqua Fizz luchtsteen voor aquaria
    MARINA
    FLUVAL Elite Aqua Fizzz Uitstroomsteen Kubus
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Algeneter in aquarium
    Vis Chinese algeneter Gyrinocheilus aymonieri
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle Heteranthera zosterifolia in in-vitro cup, een waterplant voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Heteranthera Zosterifolia In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Fluval Schuimblok U4 in verpakking
    Fluval
    FLUVAL Schuimfilter U4 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Color visvoer voor alle soorten
    JBL
    JBL ProNovo Color Visvoer vlokken M 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Flora Flakes siervisvoer 60 gram
    Sera
    SERA Flora Vissenvoer vlokken 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meerdere goudvissen in een container
    Goudvis mix
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle Plant System E15 ijzerhoudende meststof voor aquaria, verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,44 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Ciano Aquarium zuignappen voor binnenfilter, 6 stuks
    Ciano
    CIANO Reserve zuignap voor binnenfilter CF20 / CF40 6 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumplant Javamos
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Taxiphyllum Alternans Taiwan
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Crusta Mineral Nano, essentiële mineralen voor garnalen en kreeften
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta mineral Garnalenvoer 35 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 207,14 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Cichlid S visvoer verpakking
    JBL
    JBL ProNovo Cichlid Visvoer granulaat S click 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 71,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elite Jet-Flo 75 vervangend schuimfilter in set
    Elite
    ELITE Schuimrubberpatroon voor aquariumset
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium met afdekking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquariumkap 120/40 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim installatiebuis voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Buis 9/12 mm 1 meter
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Immun Probiotic Granules visvoer in gele verpakking
    Sera
    SERA Immune Probiotic Vissenvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van een zwarte fantoomzalm voor waterplanten
    Blauwe tetra M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwaarddrager in aquarium
    Zwaarddrager Neon
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Spirulina visvoer voor herbivoren
    JBL
    JBL ProNovo Spirulina Visvoer granulaat S
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Phyll Granules visvoer voor helder water en vitaliteit
    Tetra
    TETRA Phyll Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 62,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquatlantis B-Box met grof filterschuim M voor aquaria
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box filterspons grof M tbv Bio Box binnenfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie zwarte rubberen stoppen
    EHEIM
    EHEIM Sluitdop
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bevestigingsmateriaal voor plinten
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting LK1 power LED 122 cm, 39,4 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 189,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquael Pat Filter Mini verpakking voor aquariumfilter
    Aquael
    AQUEL Aquarium binnenfilter Pat Mini
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 17,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven