Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 16:22. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Decoratief tractorfiguur van kunststeen voor buiten
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Tractor bruin 18 x 10 x 12 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel Bioflow Super binnenfilter voor aquaria tot 150 liter, inclusief filtermedia en verpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium binnenfilter Super, 100-120 L
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Plant Care K Kaliummeststof voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care K 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 51,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquatlantis Bact Life M Filter voor aquaria, verpakking
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box bact Life M tbv Box binnenfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AS 35 aquariumluchtsteen
    Tetra
    TETRA tetratec Uitstroomsteen AS35
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AS40 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Uitstroomsteen TetraTec AS 40
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra BF BioFoam L voor Tetra EX 1200 Plus buitenfilters, verpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec biologische filterspons 1200
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eriocaulon Cinereum waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Cinereum in Vitro, hoogte max. 8 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Onderwaterzicht met zandbodem en zonlicht
    Juwel Aquarium
    JUWEL Poster 2 L
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra BF biologisch filtermedium IN 800 plus/IN 1000 plus
    Tetra
    TETRA Tetratec biologische filterspons BF 800/1000 plus
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gestreepte bijlzalm in aquarium
    Marmer bijlzalm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Indische waternavel in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waternavel - Hydrocotyle Verticillata
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige groene plant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M groen nr. 22
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op kokosnootschaal
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Hygrophila Pinnatifida mini cave
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Fil visvoer blik
    JBL
    JBL ProNovo Fil Visvoer 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 97,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish EasyBalance voor het verminderen van waterverversingen
    Tetra
    TETRA Easybalance goldfish 72ce 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant met groene bladeren, decoratie voor binnenshuis
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof S groen nr. 33
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Artemia Mix Aufzuchtfutter, verpakking van 18 gram
    Sera
    SERA Artemia Mix Visvoer 18 g
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 125,00 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve aquariumplant met lange bladeren
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S paars nr. 29
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Epifytische plant op lavasteen voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Anubias Nana Bonsai op steen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Reiniging van een apparaat met borstel en schroefsleutel
    JBL
    JBL Reinigingsborstel
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glazen aquarium met verlichting en filter
    Aquael
    AQUAEL OptiBent aquariumset 30 L zwart incl LED, verwarming, binnenfilter en voet 29x29x35 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 145,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Smurfen drakenfiguur op waterbasis
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Draak met smurfen multicolor
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Vipan Baby Flakes Kweekvoeder voor jonge vissen in een verpakking van 30 gram
    Sera
    SERA Vipan Baby Flakes Visvoer vlokken 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 110,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Test Precision Medium voor CO2-langetermijnmeting inclusief pH-meting
    Dennerle
    DENNERLE Carbo CO2 test Precision M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquarium kunstplant met rood-groene bladeren en stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof XL rood nr. 34
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Delica 4in1 Menu visvoer
    Tetra
    TETRA Delicia 4in1 Menu Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 97,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Filtermand gevuld met filterstenen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Cirax Standaard 6.0
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met kunststof bladeren
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S blauw nr. 25
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System E15 ijzerbemesting voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant system E15 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Kunstmatige groene plant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe XL groen nr. 16
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Energy Sticks in verpakking
    Tetra
    TETRA Goldfish Energy Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mosquito rasbora in aquarium
    Microrasbora Merah M
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Crabs kreeftenvoer in gele verpakking
    JBL
    JBL ProNovo Crabs Wafer Visvoer tabletten M 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Botia sierschildflossenvoer blik
    JBL
    JBL ProNovo Botia Visvoer tabletten M 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 86,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Koi karper in aquarium
    Goudvis Shubunkin
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven