Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 14:45. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • JBL Pro Novo Cichlid korrelvoer voor siervissen
    JBL
    JBL ProNovo Cichlide Visvoer granulaat S click 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 55,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne plant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Lagenandra Meebolt II rood XL
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Novo Color granulaatvoer voor alle soorten siervissen
    JBL
    JBL ProNovo Color Visvoer granulaat M click 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 50,40 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System S7 plantenvoeding, 500 ml fles
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System S7 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,90 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Pond Sticks vijvervoer in verpakking met Koi karpers
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve schedelgroep met kunstplanten als aquariumdecoratie
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Multi schedels beige 12 x 10 x 14 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Mineral Salt voor de bereiding van osmosewater in een gele container.
    Sera
    SERA mineral zout 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elite tweeweg luchtventiel voor zoet en zout water
    Elite
    ELITE Doorgangskraan kunststof
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gloeilichtzalm in detail
    Potloodvisje Beckfordi M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratief figuur blauwe draak
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Dino blauw 10 x 7 x 9 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle CO2 magneetventiel in doos
    Dennerle
    DENNERLE CO2 Profi-Line magneetventiel
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 89,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM uitloopbocht voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Uitloopbocht 16/22 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim filtervlies pakket voor aquariumfilter
    EHEIM
    EHEIM Watten filtervlies voor filters 2222-2324, 3 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AS 25 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Uitstroomsteen AS25
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige aquariumplant voor het decoreren van aquariums
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L groen nr. 7
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee siervissen in aquarium, Malawi cichliden
    Malawi zebracichlide rood/blauw M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube glazen aquarium met een inhoud van 10 liter.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube 10 L, 20 x 20 x 25 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Catappa Bark verpakking zeebamandelboomschors voor zoetwateraquaria
    Dennerle
    DENNERLE Nano Catappa Garnalenvoer barks 6,8 g
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1070,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Experience filtermatten en filtervlies voor aquariumfilters
    EHEIM
    EHEIM Filtervlies tbv 2226/2326, 2228/2328
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL NovoBel visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer granulaat XS click 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 79,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Classic 150 filtermat grof, twee stuks
    EHEIM
    EHEIM Filtermatten voor filter 2211, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Aquafeed Immune Probiotic Granules XS, 48 gram, visvoer voor groei en immuniteit
    Sera
    SERA Immune Probiotic Vissenvoer granulaat XS 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mos op leisteen voor aquariumdecoratie
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Aegagropila Slate Rock
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Nano Therm Mini Aquarium Thermometer in verpakking
    Dennerle
    Nano mini-thermometer
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Zwarte radio met antenne
    Dennerle
    DENNERLE Nano Heater Constant 50 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mosballen voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Triangelmos - Vesicularia Spec. Triangelmoos
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera Ectopur waterbereider voor stressvermindering voor 650 liter
    Sera
    SERA Ectopur (zout) waterverzorging 130 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 66,85 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Super Carbon verwijdert schadelijke stoffen voor aquaria tot 500 liter
    Sera
    SERA Super carbon 250 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie voor aquarium imiteert leidingelementen
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Buizenwrak bruin 12 x 10 x 14 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne x purpurea waterplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk - Cryptocoryne X Purpurea In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium diffuser met U-vormige glazen buis
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra M 14 x 1,7 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumfiltermaterialen met filterspons en filtermand
    EHEIM
    EHEIM Upgradekit voor aquaball met binnenfilter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Set van 4 zuignappen in een verpakking.
    Tetra
    TETRA Zuignapjes 4 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Insect S Visvoer Blik
    JBL
    JBL ProNovo Insect Visvoer sticks S 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant System V30 vloeibare meststof in een fles van 250 ml
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System V30 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube aquarium met een inhoud van 30 liter.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube 30 L, 30 x 30 x 35 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven