Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 13:52. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Echinodorus aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Zwaardplant "kleine beer" - Echinodorus Dschungelstar Nr. 2
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Ludwigia arcuata waterplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Smalbladige Ludwigia - Ludwigia Arcuata In-Vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • EHEIM installatiepijp voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Buis 16/22 mm 1 meter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L paars nr. 29
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumverlichting met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED 124 cm, 17,3 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 124,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Lotl Axolotl voercontainer
    JBL
    JBL ProNovo Lotl Visvoer granulaat M 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave Splitterkabel voor aquaria
    Tetra
    TETRA Splitkabel lightwave 9,4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Filter Biostart voor zoetwateraquaria
    Sera
    SERA Bio Filterstart 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 159,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Algenvoerbladeren voor garnalen
    Dennerle
    DENNERLE Nano Algen Garnalenvoer 40 St
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM filtermatten en filtervlies voor aquariumfilters
    EHEIM
    Eheim Filtervlies-set voor 2222/2322 en 2224/2324
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Filterpatronen Pickup 45 in doos
    EHEIM
    EHEIM Filterpatronen tbv 2006 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fluval schuimfilterblok fase 1 in verpakking
    Fluval
    FLUVAL Spec Schuimfilter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Vital Elixir voor vissen, 500 milliliter tot 2500 liter
    Dennerle
    DENNERLE Vital elixier 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,90 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Hartvlekzalm in detail
    Gele Fantoomzalm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Waterplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Kruipende styrogyne - Staurogyne Repens
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra BF BioFoam S biologisch filterschuim voor aquariumfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec filterspons 600/700
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof L roze nr. 38
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Y-splitter voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM 2-weg verdeler tbv power LED+ 24 V
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Heiko Koi Energy Menu visvoer, 6 mm
    Ubbink
    HEIKO Koi Energy Menu Vijvervoer 6 mm 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Proserpinaca palustris waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Aquariumplant - Proserpinaca Palustris In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Helanthium bolivianum 'Quadricostatus' in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Helanthium Bolivanum in Vitro, hoogte max. 15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief figuur krokodil met bord Cross Free Area voor aquariums
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Krokodil groen 16 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra FF Filterfloss S voor EX 600 en EX 800 aquarium buitenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec fijne filtervlies FF 600/700
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium CO2-diffuser met bellenteller
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra L 14 x 2,3 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim pH Control Plus in doos, draadloze pH-regelaar voor Eheim CO2-systemen met drie jaar Eheim garantie
    EHEIM
    EHEIM Controllerset tbv PH-waardemeter draadloos
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 145,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Test Precision Large voor CO2-duurtest inclusief pH-meting
    Dennerle
    DENNERLE Carbo CO2 test Precision L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant voor aquaria met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof L groen nr. 33
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant met bladeren
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M rood nr. 1
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel HeliaLux Spectrum splitter in productverpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL AQUARIUM Verlichting Helialux LED splitter spectrum
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S rood nr. 8
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy-Life Kalium-Potassium plantenvoeding voor zoetwateraquaria, 250 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Kalium Potassium 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op lavasteen
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwergspeerblad - Anubias Nana Op Lavasteen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Betta Insect Voer voor Siamese Kempvissen
    JBL
    JBL ProNovo Betta Insect Visvoer sticks S 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy-Life Voogle visverzorgingsproduct, 250 ml fles
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Voogle 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel HeliaLux Spectrum 600 aquariumverlichting in productverpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL AQUARIUM Verlichting Helialux spectrum 600
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 194,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slangbocht van kunststof
    EHEIM
    EHEIM Hoekstuk 9/12 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven