Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 12:52. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Tetra Pond Variety Sticks visvoer in een bus, 3 in 1 mix met natuurlijke ingrediënten voor gezonde vissen en helder vijverwater.
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Novo Guppy vlokkenvoer voor guppy's
    JBL
    JBL ProNova Guppy Visvoer vlokken S 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een groep rode bijengarnalen in het aquarium
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta Spinazie Garnalenvoer sticks 30 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 265,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquatlantis Cleanwater M filterpatroon in kartonnen verpakking
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box Cleanwater M tbv Box binnenfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groene waterplant voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Grove eikenbladvaren - Ceratopteris Cornutac
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hortensia plant met groene bladeren van bovenaf
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Stengelplant - Hygrophila Corymbosa Compact
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Rubin vlokkenvoer voor siervissen
    Tetra
    TETRA Rubin Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Crab Loops hoofdvoer voor krabben, 32 gram
    Sera
    SERA Crab Loops Visvoer 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Clear Water Elixier, vloeibaar filtermateriaal voor waterzuivering en verzorging voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Clear water elixier 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 42,00 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Botia voer voor modderkruipers in gele verpakking
    JBL
    JBL ProNovo Botia Visvoer tabletten M 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 55,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hagen aquariumaccessoires in transparante verpakking
    Hagen
    HAGEN Sterzuiger, groot, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Aquariumplant op wortelhout
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Dwerg speerblad - Anubias bart.spe.nana
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle koolstofdioxide Speciale terugslagklep verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Profi-line CO2 zekering
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Heiko Koi Energy Menu visvoer, 3 mm
    Ubbink
    HEIKO Koi Energy Menu Vijvervoer 3 mm 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Sticks vijvervisvoer voor gezonde vissen en helder water, 4 liter, korrelgrootte 8 tot 12 millimeter.
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer sticks 4 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,13 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Classic 150 filtervlies, verpakking
    EHEIM
    EHEIM Filtervlies voor filter 1122, 3 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Pond Colour Sticks visvoer voor tuinvissen
    Tetra
    TETRA Pond Colour Vijvervoer sticks 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op kokosnootschaal
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Kokosnoot-grot met Anubias - Coconut Cave Mit Anubias Bonsai
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra EasyCrystal BioFoam 250/300 filterverpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec EasyCrystal filter 250/300
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte fantoomzalm in aquarium
    Roodoog zalm M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Waterfilterpatroon
    Dennerle
    DENNERLE Nano Clean vervangingsfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant met stenen sokkel
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof L rood nr. 34
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Bel visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer granulaat XXS click 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 79,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof M roze nr. 38
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elite Aquafizz luchtsteen voor aquarium in verpakking
    MARINA
    FLUVAL Elite Aqua Fizzz Uitstroomsteen Kogel groot
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wateramarant plant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Rode ster - Ludwigia Glandulosa Perennis
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bovenaanzicht van een aquariumplant met groene bladeren in een pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mini-waterweegbree - Echinodorus Cordifolius Mini
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe XL groen nr. 2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rode zwaarddrager vis in aquarium met groene planten
    Zwaarddrager rood M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Kunstmatige aquariumplant met bladeren
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S paars nr. 21
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Crabs Voer voor kreeften en krabben
    JBL
    JBL ProNovo Crabs Wafer Visvoer tabletten M 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 64,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van een aquarium siliconenkit
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting power LED daglicht 95 cm, 25,9 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 159,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Citroenzalm in aquarium
    Vuurdanio
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Guppy vlokkenvoer voor siervissen
    JBL
    JBL ProNova Guppy Visvoer vlokken S 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium met decoratie, vissen, planten en stenen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Rio LED licht hout 180 L, 101x41x50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 274,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Octopusfiguur met gezicht
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Inktvis roze 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven