Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 11:45. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • JBL Pro Novo Guppy Visvoer
    JBL
    JBL ProNovo Guppy Visvoer granulaat S click 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 71,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof met steen
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L rood nr. 2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant - Echinodorus Ozelot GP
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige aquariumplant met bladeren en gras
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L geel nr. 4
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Fosfo Fosfaat PO4 plantenvoeding in een fles van 250 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Fosfo 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,96 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Viformo Pleco Tabs voer voor meervallen en modderkruipers
    Sera
    SERA Viformo Pleco Tabs Visvoer tabletten 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 79,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe filterspons
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filterspons jumbo grof
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bucephalandra Micrantha Needle Leaf In Vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Buc. Spec. Mini Needle
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve kunststof plant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof XL roze nr. 38
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rode sphenops Molly vis in aquarium
    Hoogvinkarper goud M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL NovoRed goudvisvoer in vlokkenvorm voor goudvissen van 8 tot 20 centimeter
    JBL
    JBL ProNovo Red Visvoer vlokken M 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Harnasmeerval in aquarium
    Clown pleco meerval M
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim Classic 250 filtermat voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM filtermatten voor 2213
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim zuigleidinghouder in verpakking
    EHEIM
    EHEIM Zuigermet klembeugel
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dichte bundel van Helxine Soleirolii bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Nieuw Parelkruid - Micranthemum Spec. Montecarlo
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Plant System S7 plantenvoeding in fles
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenbemesting Plant System S7, 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Mycopur geneesmiddel tegen schimmel, huid- en kieuwwormen voor zoetwatervissen, 50 ml
    Sera
    SERA Geneesmiddel Mycopur 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 155,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie voor aquarium met hondenfiguur en zandkasteel
    PENN PLAX
    PENN PLAX Aquariumdecoratie Paw Patrol Marchall wit 7,6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Sera slakkenval voor het verminderen van slakken in het aquarium
    Sera
    SERA Snail Collect 1 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish SafeStart waterbereider voor aquaria
    Tetra
    TETRA Safestart Goldfish 24 NF 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Danio visvoer voor Danio's
    JBL
    JBL ProNovo Danio Visvoer granulaat XS click 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 75,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo, LightWave LED aquariumlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 720 26,1 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant voor aquaria met bladvorm
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M paars nr. 29
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met vertakte bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Javavaren - Microsorum Pteropus Trident
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Artemia FD Snack visvoer pot
    Sera
    SERA FD Artemia Visvoer snack 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 55,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Crusta Brandnetel Stixx garnalenvoer verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Nano Crusta Garnalenvoer sticks 30 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 281,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een algeneter in het aquarium
    Striped Bulldog Pleco
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Verpakking Heiko Koi Colour Menu visvoer, 3 mm
    Ubbink
    HEIKO Koi Colour Menu Vijvervoer 3 mm 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle CO2 Speciale slang verpakking met een lengte van 2 meter en een drukbestendigheid van 7 bar
    Dennerle
    DENNERLE CO2 speciale slang Profi-Line softflex 2 m
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim zuighouder voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Buis 12/16 mm 1 meter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Easy Life Nitro plantenvoeding voor aquaria, fles van 250 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Nitro 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant van kunststof op stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M blauw nr. 25
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne wendtii 'Broad Leaf' in in-vitro cup voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk - Cryptocoryne Wendtii Broad Leaf
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetratec CF 400/600 plus actieve kool filtermedium voor binnenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec Koolstoffilter CF 400/600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Corydoras siervis in aquarium
    Dwergpantsermeerval M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 2,34 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Betta siervissenvoer in gele verpakking
    JBL
    JBL ProNovo Betta Visvoer granulaat S click 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 63,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven