Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 10:50. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Aquariumdecoratie onderzeeër van kunsthars
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie mini Duikboot groen 9 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Een modderkruiper in het aquarium
    Dwergbotia
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • EHEIM Straalpijpset voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Zuignap met klembeugel 16/22
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op kokosnootschaal
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE kokosnoot-grot - Coco Cave met Anubias Nana
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra AS 45 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Uitstroomsteen AS45
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Waterplant Rotala rotundifolia
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Rotala spec. `H`Ra
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief drakenbeeld van kunststeen
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Dino rood 10 x 7 x 9 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera O-Nip Stickies voedertabletten voor siervissen
    Sera
    SERA O-Nip Visvoer tabletten 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M paars nr. 13
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Goldy Gran visvoer voor goudvissen, 30 gram
    2 varianten
    Sera
    SERA Goldy Visvoer granulaat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve stenen van glas in groen, geschikt voor decoratieve doeleinden
    ORBIT
    Decoratiestenen glas groen 0,75 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ciano Aquarium Waterfilter Clear and Protection, maat M, enkele verpakking
    Ciano
    CIANO Filtermedium Water Clear L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zwarte kast met twee niveaus voor opslag
    Fluval
    FLUVAL Aquarium onderkast Flex open zwart 123 L, 88x44x76 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 109,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Accessoires voor irrigatiesystemen, bestaande uit slang, verbindingsstukken en afsluitdoppen.
    EHEIM
    EHEIM Regelaar met Diffuser
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elite regelventiel
    Elite
    ELITE Eindkraan kunststof
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim LED-lamp voor aquaria in verpakking
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting xlassic LED daglicht 94 cm, 13,5 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Heiko Koi Colour Menu Visvoer 6 mm verpakking
    Ubbink
    HEIKO Koi Colour Menu Vijvervoer 6 mm 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant ter decoratie van aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof XL groen nr. 33
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vijfgürtelbarbe in aquarium met planten en wortelhout
    Rode rio M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratie voor een aquarium in de vorm van een vissenskelet.
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Vis met grote mond grijs
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ciano Water Bio-Bact XL aquariumfilter op verpakking
    Ciano
    CIANO Filterpatroon Bact L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee meubelwielen voor bevestiging aan meubels
    Dennerle
    DENNERLE Zuiger longlife groot, zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ruto Schildpaddenvoer, diepvries visvoer
    Diepvries Visvoer Schildpadvoer 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Goldy Color Spirulina visvoer, 95 gram
    Sera
    SERA Goldy Color Spirulina Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,76 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratief haaifiguur in bad met zonnebril
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Haai blauw 11 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumaccessoires in transparante verpakking
    Hagen
    HAGEN Sterzuiger, klein, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pristella-tetravis voor aquaria
    Stervlekzalm M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Transportbox voor kleine dieren met handvat
    Ferplast
    FERPLAST Vistransportbox kunststof 1 L, 18x11,5x14 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve kunstmatige waterplant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof L groen nr. 37
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sumatraanse barbeel in aquarium
    Sumatraan S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Tab vistabletten voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Visvoer tabletten M 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 85,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hobby Zeolith, algenremmend filtersilicaat, 1000 gram
    Hobby
    HOBBY Filtersubstraat Zeolith mineraal 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratief koraal voor aquaria
    ORBIT
    Aquariumdecoratie Smiling Coral small 9x9x8 cm roze
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Filterschuimblok
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filterspons jumbo fijn
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra LightWave LED Single Light 270 voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 270 8,5 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Echinodorus plant in een pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant - Echinodorus Ozelot, SP
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven