Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 08:55. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Tetra Pond Variety Sticks visvoer in een verpakking van 4 liter
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer 4 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,94 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Cryptocoryne spiralis 'Red' in in-vitro beker, een aquariumplant.
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Cryptocoryne spiralis 'Red' in pot
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumreiniging met een reinigingsspons
    JBL
    JBL Aquariumspons Spongi
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Phosvec Granulat voor fosfaatverwijdering, 500 gram
    Sera
    SERA PHOSVEC granulaat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Viformo Pleco Tabs Visvoer voor meervallen en voorns, 160 gram
    Sera
    SERA Viformo Pleco Tabs Vissenvoer tabletten 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Goldvisvlokkenvoer in gele verpakking
    Sera
    SERA Goldfisch Vissenvoer vlokken 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium met glazen afdekking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquariumkap tbv. Vision 450 L zwart 2-delig
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 44,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Cristal Profi E1500 CombiBloc voorfilterinzetstuk en fijnfilterschuim in verpakking
    JBL
    JBL CombiBloc CP e1500
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumonderkast met twee deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Rio SBX 125 L grijs, 81x36x73 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 109,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vijf roodkopzalmen in aquarium
    Ruby Tetra
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Kunstplant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe XL paars nr. 8
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant van kunststof
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S paars nr. 14
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumlamp LED met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED daglicht 124 cm, 17,3 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 119,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Heiko Steurvoer Energie Menu 3 mm
    Ubbink
    HEIKO Sturgeon Energy Menu Vijvervoer 3 mm 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Crusta Baby Gran opfokvoer voor garnalen en kreeften
    Dennerle
    DENNERLE Crusta gan Baby Garnalenvoer 62 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 128,23 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant Bronmos op een witte achtergrond
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mos - Taxiphyllum Barbieri pad
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elite aquariumluchtsteen, 10 cm voor zuurstofvoorziening in het aquarium
    MARINA
    FLUVAL Elite Aqua Fizzz Uitstroomsteen Trapezium 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera pH/KH-Minus voor het reguleren van de waterwaarden in het aquarium tot 2000 liter
    Sera
    SERA PH/KH - minus 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sumatraanse barbeel in aquarium
    Sumatraan M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sier Vis Rasbora Galaxy in detail
    Dwergrasbora Brigittae M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Pond Flakes vijvervoer voor kleine en jonge vissen, 4 liter
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 4 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,56 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne usteriana waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk- Cryptocoryne Usteriana In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Plant System Set voor beplante aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant System Set V30 E15 S7
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra ReptoDelica Gammarus voer voor waterschildpadden, blik
    Tetra
    TETRA Repto Delica Gammarus Reptielenvoer 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Shrimps voeder voor dwerggarnalen
    JBL
    JBL ProNovo Garnalen Visvoer granulaat S click 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Staurogyne repens In-vitro bekerplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Staurogyne - Staurogyne Repens In-Vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verpakking van een Fluval Prism 2.0 meerkleurige onderwaterspot met led en afstandsbediening
    Fluval
    FLUVAL Aquarium verlichting 6,5 W RGB LED spotlight
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Plants Rotala Indica in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Rotala Indica In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Nano Aquascaping set voor mini-aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquascaping set
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra biofilterschuim voor aquariumfilter IN 400 plus en IN 600 plus
    Tetra
    TETRA Tetratec filterspons 400/600 plus
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bovenaanzicht van een aquariumplant in een bundel
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwerg speerblad - Anubias Nana Bonsai
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Groene graspol voor tuinvijver
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mauritius grasplant - Lilaeopsis Mauritiana
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Bel weekendvoederblok voor vissen
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer weekend 4 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 147,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Koi Sticks, hoofdvoer voor koi-vissen, 4 liter, natuurlijke ingrediënten, zonder conserveringsmiddelen, pelletgrootte 12 tot 15 millimeter.
    Tetra
    TETRA Pond Koi Vijvervoer sticks 4 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,24 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Algetten verpakking met 12 tabletten voor algenbestrijding in aquarium tot 40 liter
    Tetra
    TETRA Algetten 12 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee Puntius tetrazona vissen in aquarium
    Purperkopbarbeel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven