Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 08:00. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Twee maanvissen in aquarium
    Maanvis mix
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwarte bitumineuze dakbedekking voor dakbedekkingen
    KARLIE
    KARLIE Aquarium onderlegger zwart 100 x 50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rode guppy in aquarium
    Gup Flamingo rood man
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • TetraPRO Colour visvoer voor aquariumvissen in blik voor intensieve kleuren met natuurlijke ingrediënten en prebiotica.
    Tetra
    TETRA Pro Colour Multi Visvoer crisps 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumverwarming met thermostaat en 200 watt vermogen
    EHEIM
    EHEIM Aquariumheater thermo control +e 200 W
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie voor aquarium: Oud autowrak op rotsen
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Mini Autowrak groen 11 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin babyvisvoer voor gezonde groei
    Tetra
    TETRA Min Baby Visvoer 66 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 98,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Orbit Aquarium Planten 3-pack
    ORBIT
    Waterplanten kunststof groen M, 3x1,5x30 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een rechthoekige, zwarte bouwplaat.
    KARLIE
    KARLIE Aquarium onderlegger zwart 120 x 40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Cristal Profi Combibloc II filtermedia verpakking
    JBL
    JBL Filtermedium CombiBloc II CristalProfi e415/1902
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve sierkiezels voor tuin en landschapsarchitectuur
    Aquariumgrind 2 - 3 mm rood 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 2,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Color visvoer voor alle soorten, kleine korrel
    JBL
    JBL ProNovo Color Visvoer granulaat S click 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 71,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium kweekbak met luchtpomp en toebehoren
    JBL
    JBL Kweekbox Babyhome Oxygen met luchtpomp- slang en steen
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 36,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Toxivec voor waterbehandeling in een fles van 100 milliliter
    2 varianten
    Sera
    SERA Waterzuiveraar Toxivec 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verdeler voor irrigatiesysteem met afsluitkranen
    Tetra
    TETRA Tetratec Slangadapter EX400/600/700
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratief aquariumornament in houtlook met mos en schelpen
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Vat small 10x7x7 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe dwerggarnalen op een stuk fruit in een aquarium
    Blauwe garnaal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Slangkoppeling van kunststof
    EHEIM
    EHEIM Reduceerstuk 12/16 > 9/12 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Marina visnetkweekbak
    MARINA
    MARINA Net kraambak
    Gemiddelde beoordeling: 2.4 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee blauwe zalmen in aquarium met grind en planten
    Koningszalm super blauw
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Juwel BioPad filterwatten, 5 stuks, voor aquaria
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filter wol Super/compact S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op wortelhout met zuignap voor bevestiging
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwergspeerblad - Anubias Nana
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gekrulde Valisnerie aquariumplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Gekrulde, smalbladige waterlelie - Crinum Calamistratum
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Reiniging van een aquarium met JBL reiniger en doek
    JBL
    JBL Glasreiniger ProClean Aqua 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim voorfiltermat en filtervlies voor aquariumfilter
    EHEIM
    EHEIM Filtervlies voor filters 2076/2078
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuimstoffilter voor aquarium
    EHEIM
    EHEIM Filterpatroon voor 2008, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Guppy Granules in een verpakking van 46 gram, visvoer voor kleurverbetering
    Sera
    SERA Guppy Visvoer granulaat 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Ferro ijzerplantenvoeding in een fles van 250 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Aquariumbemesting Ferro 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwaarddrager vis in aquarium
    Zwaarddrager Pineapple
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Taxiphyllum Alternans Taiwan mos in In-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Taiwanees mos - Taxiphyllum Alternans Taiwan
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Harnasmeerval met streepjespatroon in aquarium
    Colombian Zebra Pleco
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Anubias Barteri Var. Nana Kirin
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Filterspons voor vijvers
    EHEIM
    EHEIM Filtermat voor Aquaball 2208-12, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-aanzicht van een kamerplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Stengelplant - Hygrophila Corymbosa
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquarium ingericht met stenen en planten
    Juwel Aquarium
    JUWEL Achterwand poster planten/rots 60x30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Bel visvoer voor alle soorten vissen
    JBL
    JBL ProNova Bel Visvoer vlokken S 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven