Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 06:43. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Vier stuks aquariumdecoratie van steen
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Canba zandsteen 12 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige waterplant voor aquaria
    sydeco
    Aquaplant Watergras hoogte ca. 39 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Afsluitkraan voor aquariumaccessoires
    EHEIM
    EHEIM Kraan voor slang 12/16 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwembladplant met ronde bladeren en wortels
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Amazone kikkerbeet - Limnobium Laevigatum
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve groene sierkiezels
    Aquariumgrind 2 - 3 mm groen 2,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 2,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Multi Mix 4in1 visvoer voor gezonde vissen en helder water
    Tetra
    TETRA Pond Multi Vijvervoer mix 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op wortelhout
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Javavaren op wortel/hout - Microsorum Pteropus
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumdecoratie met kokosnoothol en plant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Javavaren - Microsorum Pteropus Coco Cave
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Binnenfilter voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Aquarium binnenfilter 2058, 100-200 L
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim buitenfilter voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Aquarium buitenfilter Experience 350, 180-350 L
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 179,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumonderkast met drie deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Vision 180 licht hout, 92x33x73 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 165,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Pristella-tetravis in aquarium
    Keizertetra
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Tab M voedertabletten voor vissen
    JBL
    JBL ProNova Tab Visvoer tabletten M 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 58,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gevlekte honinggoerami voor het aquarium
    Dwerg gourami (M/F)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Plant in pot met lange, puntige bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk - Cryptocoryne Lutea
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bucephalandra Pygmaea 'Bukit Kelam' waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Bucephalandra Pigmaea In-Vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera Micron Powder opfokvoer voor vislarven, 25 gram
    Sera
    SERA Micron Poeder Visvoer 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 119,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee kegelvlekbarbelen van dichtbij
    Koperzalm M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Goldy Color goudvisvoer, pot met 390 gram inhoud
    Sera
    SERA Ggoldy Color Vissenvoer goudvis 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Flakes visvoer in emmer
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,73 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraPro Algae Multi-Crisps visvoer
    Tetra
    TETRA Pro Algae Multi Visvoer crisps 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe XL groen nr. 28
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM Autofeed automatische voederautomaat met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Autofeeder met digitale bediening via Wifi
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 99,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve zwarte sierkiezelstenen
    ORBIT
    Decoratiestenen Cobra zwart 0,6 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plants In-vitro Cup met Nymphoides sp. 'Taiwan' waterplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Taiwan Seekanne - Nymphoides Spec. Taiwan In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Goudvis vlokken voer blik
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cilindervormige filterspons voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Actieve-koolstof-patroon voor Aquaball 2208-2212, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Paw Patrol Chase figuur als decoratie
    PENN PLAX
    PENN PLAX Aquariumdecoratie Paw Patrol Chase wit 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Malawi Visvoer voor herbivoren
    JBL
    JBL ProNovo Malawi Visvoer vlokken M 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Marsilea hirsuta aquariumplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Klaverblad varen - Marsilea Hirsuta
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Pond Goldfish Mix drie in één, visvoer voor vijvergoudvissen, natuurlijke ingrediënten zonder conserveermiddelen voor gezondheid en kleur.
    Tetra
    TETRA Pond Goldfisch Vijvervoer mix 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve plastic plant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L paars nr. 13
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Pond Wheatgerm Sticks emmer voor vijvervissen
    Tetra
    TETRA Pond Wheatgerm Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,73 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Bel visvoer voor alle vissoorten in een pot
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer granulaat S click 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glossostigma elatinoides aquariumplant in vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Australisch dwergkruid - Glossostigma Elatinoides In-Vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim extern aquariumfilter
    EHEIM
    EHEIM Aquarium buitenfilter Experience 250, 150-250 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 149,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven