Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 05:54. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Aquarium met waterplanten en wortelhoutdecoratie
    Aquael
    AQUAEL Aquariumcombinatie Optibent 70 L wit met LED verlichting, verwarming en binnenfilter 39x39x45 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 175,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumplant op houten wortel
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mbuna met speerblad - Mbuna met Anubias Nana Small
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 28,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL ProSilent A300 aquariumluchtpomp in verpakkingsdoos
    JBL
    JBL ProSilent a300 Luchtpomp voor zoet- en zoutwateraquaria van 100 - 400 L
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 41,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Zwarte onderkast met twee deuren
    Fluval
    FLUVAL Aquarium onderkast Flex dicht zwart 123 L, 82x39x69 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 169,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve wortel van hout voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Decoratie Caryqa wortel bruin large 30-40 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve glazen stenen
    ORBIT
    Decoratiestenen glas donker blauw 0,75 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Catappa Leaves voor natuurlijke waterverzorging en voedingssupplement voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Catappa Leaves 10 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte molly vis in aquarium
    Black molly S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Ruto Cichlid Mix diepvries visvoer
    Diepvries Visvoer Cichlid Mix 20 Cube New Line 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Bucephalandra waterplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Bucepphalandra Sp. Red Scorpio
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Goldfish Menu visvoer
    Tetra
    TETRA Goldfish Menu Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie-element boomstronk voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Wortelholte medium 23x16x16 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plant in pot voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Zwaardplant "Python"- Echinodorus Dsc. Nr. 3
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Mosbal voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Mosbol - Aegagropila Linnaei
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief zeepaardje figuur met schelpen en zeester
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Zeepaardje beige 14 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Regenboogvis in aquarium
    Boeseman's regenboogvis M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gouden Tetrada zalmvis in aquarium
    Citroentetra M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • sera pH-test voor het nauwkeurig meten van de pH-waarde in zoetwateraquaria, vijvers en zeewater, voldoende voor circa 100 metingen.
    Sera
    SERA PH test 15 ml voor ca. 100 tests
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 596,67 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano BabyProtect hoekfilterbeschermer
    Dennerle
    DENNERLE Babyprotect
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pristella-tetravis in aquarium
    Schoudervlekzalm rood M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Groene hoornvaren voor aquaria, bovenaanzicht
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Congovaren - Bolbitis Heudelotii
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Uitstroom reserveonderdelenset voor aquariumfilters EX 400 Plus, EX 600 Plus en EX 800 Plus
    Tetra
    TETRA Tetratec Onderdelenset EX 400/600/700
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieobject van boomwortelhout voor aquaria en terraria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Barico wortel bruin small 15-20 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fluval Edge voorfilterspons in doos
    Fluval
    FLUVAL Edge Schuimfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Smurfin rijdt op eenhoornfiguur op gras
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Eenhoorn met smurf zilver-roze 15 x 8 x 13 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraPRO Energy Multi-Crisps aquariumvisvoer, voor vitaliteit en helder water, met prebiotica en natuurlijke ingrediënten.
    Tetra
    TETRA Pro Energy Multi Visvoer crisps 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig afdichtingsmembraan
    KARLIE
    KARLIE Aquarium onderlegger zwart 80 x 35 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte papegaaiplaty in aquarium.
    Platy Rainbow M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratieve versteende objecten voor aquariumdecoratie
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Colorado Rock bruin 10 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Crusta Menu 4in1 Crustacee voedsel
    Tetra
    TETRA Crusta Menu Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 81,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe dwerggarnalen op een stuk hout in het aquarium
    Blue Velvet Garnaal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Snoekje in aquarium
    Halfsnavelbekje albino M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquariumverwarming voor het regelen van de temperatuur in aquaria
    EHEIM
    EHEIM Aquariumheater thermo control +e 150 W
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bucephalandra sp. Serimbu Brown In-vitro-Cup waterplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Buc. Spec. Serimbu Brown IV
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Pogostemon helferi waterplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Waterspreeuw - Pogostemon Helferi In-Vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Menu 4in1 visvoer blik
    Tetra
    TETRA Menu Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 64,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven