Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 04:54. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Regenboogvis in aquarium
    Vorkstaart Regenboogvis
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Veel goudvissen in aquarium
    Sluierstaart rood 5/6
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hoekkast met drie deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Trigon 190 licht hout, 99x70x73 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van een neonvis
    Blauwe Neon M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • TetraTec TH30 vloeibaar kristal thermometer voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Thermometer TH30
    Gemiddelde beoordeling: 1.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vier verpakte kunstmatige aquariumplanten van Orbit
    ORBIT
    Waterplanten kunststof groen S, 3x1,6x20 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Siervis in aquarium met grindbodem en planten
    Hockeystick Tetra
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Bijen grondel in aquarium
    Bijtje M
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Goldfish Colour Sticks visvoer
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Goldfish Colour Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant in water
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Anubias Barteri Nana in vitro
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim afsluitkraan voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Afsluitkraan 16/22 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 16,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige aquariumplant met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof XL groen nr. 37
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal FilterPack C 600, filterpatronen met actieve kool voor aquariumfilters, 3 stuks.
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterpack C600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Detailopname van een vuurzalm
    Kegelvlekbarbeel Hengeli
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim Logo, aquariumreiniger voor waterzuivering
    EHEIM
    EHEIM UV-Zuiveringsapparaat 1500 18W digitaal regelbaar via WLAN aluminium 13x4,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 269,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fluval Spec actieve koolstoffilter voor aquariums, 3 stuks
    Fluval
    FLUVAL Spec Koolfilter reserve-koolstofniveau 2 3 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Cleanator Glass Cleaning Sponge voor zoetwateraquaria in verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium reinigingsspons
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Aquariumplant met gevlekte bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant - Echinodorus Ozelot
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Waterster plant voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Stengelplant - Pogostemon Stellatus Spec.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium met planten, wortelhout en vissen
    Aquael
    AQUAEL Aquariumcombinatie Optibent 70 L zwart met LED verlichting, verwarming en binnenfilter 39x39x45 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 175,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle All in One Elixier aquariumverzorging 500 milliliter
    Dennerle
    DENNERLE All in One! Elixer 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,90 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dennerle Nano Carbo Bio Start 60 CO2-bemestingssysteem voor zoetwateraquaria
    Dennerle
    DENNERLE Bio CO2 systeem Carbo Bio Start 60 voor aquaria tot 60 L voor max. 40 dagen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TetraMin XL Flakes visvoer voor gezonde vissen en helder water
    Tetra
    TETRA Min XL Visvoer vlokken 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Lilaeopsis brasiliensis in in-vitro cup van Dennerle Plants
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Grasplant - Lilaeopsis In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumonderkast met drie deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Vision 260 wit, 121x46x80 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 195,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Shrimps voer voor garnalen
    JBL
    JBL ProNova Garnaal Visvoer granulaat S click 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 63,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ruto Discusvisvoer, diepvriesvisvoer
    Diepvries Visvoer Discusfood Excellent 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Goudvis in aquarium
    Goudvis
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Ruto diepvriesvisvoer Special Mix voor tropische vissen
    Diepvries Visvoer Special Mix 100 g 20 Cube New Line
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Discus Granulat Nature hoofdvoeder voor discusvissen, 105 gram
    Sera
    SERA Discus Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM regelverwarming voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Aquariumheater thermo control +e 300 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 72,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Alternanthera reineckii 'Purple' waterplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Papegaaiblad - Alternanthera Reineckii Lila
    Gemiddelde beoordeling: 1.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Alternanthera reineckii Mini aquariumplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Papegaaiblad mini - Alternanthera Reineckii Mini In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zwarte fantoomzalm voor waterplanten
    Diamantzalm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquariumvis Vlinderbaars
    Kersenbuik cichlide S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Guppy visvoer voor guppy's
    JBL
    JBL ProNova Gyppy Visvoer granulaat S 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 50,40 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven