Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 04:13. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Dwerggoerami in aquarium
    Dwerggourami neon (M/F)
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Rubin vlokkenvoer voor siervissen
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Rubin Visvoer vlokken 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 40,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte badkamerkast met twee deuren
    Aquael
    AQUAEL Aquarium onderkast UltraScape sneeuwwit 90x60x80 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 209,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Vital vloeistof ter bevordering van vitaliteit, welzijn en kleurenpracht voor vissen
    Tetra
    TETRA Vital 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 48,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie lavastenen voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Island Lava bruin 13 x 9 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetratec TH35 vloeibaar kristal thermometer voor aquaria
    Tetra
    TETRA Tetratec Thermometer TH35
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid Mini Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Cichlide Mini Visvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 56,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Harbichs roodachtige waterweegbree - Echinodorus Cordifolius Rood
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Dennerle Nano Tank Complete 35 liter aquarium starterset met led verlichting, filter en substraat.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Tank Complete 35 L, 32 x 40 x 28 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 195,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Naakte speerblad - Anubias Barteri. Var. Glabra
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Amblystegium Serpens mos in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Nono mos - Amblystegium Serpens in - Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van een discusvis in een aquarium
    Discus blauw diamant
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 45,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Rode zwaarddrager vis in aquarium
    Platy marigold M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle Alginator 2500 algenmagneet
    Dennerle
    DENNERLE Nano Alginator 2500
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Sera Vipan Flakes Visvoer voor siervissen
    Sera
    SERA Vipan Visvoer vlokken 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,96 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim filtermatten set voor aquariumfilter in verpakking
    EHEIM
    EHEIM Filtermat/vlies voor professionel 3
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieobject van steen met openingen
    ORBIT
    ORBIT Decoratie steen regenboog grot 3 gaten beige
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Biopower filterpatronen verpakking met filterpatronen voor aquariumfilters
    EHEIM
    EHEIM Filterpatroon voor Aquaball, 2206
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Vipachips Wafers hoofdvoer voor siervissen in een gele verpakking
    Sera
    SERA Vipachips Visvoer wafers 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking voor aquariumvissen
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting power LED daglicht 122 cm, 34,6 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 179,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant op wortel met zuignap voor bevestiging in het aquarium
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwerg moerasplant - Anubias Bonsai Op Nanowood met Zuignap
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Cristal Profi Symecpad filterwatten voor aquaria, 6 stuks
    JBL
    JBL Filtermedium SymecPad II CristalProfi e4/7/901-2
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Costapur F geneesmiddel tegen Ichthyophthirius multifillis en andere parasieten voor siervissen
    Sera
    SERA Geneesmiddel Costapur 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 155,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante filterspons
    Juwel Aquarium
    JUWEL Nitraatfilter jumbo
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 13,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel BioPad filterwatten, 5 stuks, in kartonnen verpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filterwatten Jumbo 5st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante filterspons
    Juwel Aquarium
    JUWEL Nitraatfilter standaard
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hemianthus callitrichoides 'Cuba' aquariumplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwergparelkruid - Hemianthus Callitrichoides ´Cuba´
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Puntius titteya in aquarium
    Brokaatbarbeel M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Kunstplant voor aquaria met stenen voet
    sydeco
    SYDECO Kunststof waterplant Aqua Exotic 22 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL TopClean II oppervlaktezuiger voor aquaria
    JBL
    JBL TopClean IIOppervlaktezuiger voor zoet- en zoutwateraquaria
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal Filterpack 600 filterpatronen verpakking
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterpack 600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle NanoGran hoofdvoer voor nanovissen, fijne korrels
    Dennerle
    DENNERLE Nano Visvoer granulaat 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 162,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel BioPad filterwatten, 5 stuks, in kartonnen verpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filterwatten standaard 5st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afrikaanse lampeye vis in aquarium
    Blauwoogje M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Elite luchtsteen voor aquaria, 15 centimeter
    MARINA
    FLUVAL Elite Aqua Fizzz Uitstroomsteen Trapezium 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL NovoBel vlokkenvoer voor siervissen
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer vlokken M 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven