Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 01:34. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • JBL Pro Novo Cichlid visvoer voor Cichliden
    JBL
    JBL ProNovo Cichlide Visvoer granulaat M 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie-element boomstam voor aquaria en terraria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Meervalgrot 14x9x7 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Braziliaanse grasplant - Lilaeopsis Brasilliensis
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Groene naaldwaterbies voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Kleine waterster - Pogostemon Deccanensis
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Novo Pleco visvoer tabletten voor zuigmeervallen
    JBL
    JBL ProNovo Pleco Wafer Visvoer tabletten M 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Carbo Test Precision Small CO2 duurtest verpakking
    Dennerle
    DENNERLE Carbo CO2 test Precision S
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verschillende koikarpers in een container.
    Koi extra kleur Europa
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Florena basisbemesting voor 400 liter aquaria
    2 varianten
    Sera
    SERA Florena plantenverzorging 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 62,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Vipagran Granules hoofdvoer voor siervissen in gele verpakking
    Sera
    SERA Vipagan Visvoer granulaat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Weekendvoer voor siervissen, sticks
    Tetra
    TETRA Weekendsticks Visvoer 20 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 271,74 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flammos Taxiphyllum sp. in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Vlammenmos - Taxiphyllum Spec. Flammenmoos IV
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee bleke grotzalmen op een steen
    Cinese algeneter goud M
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Potamotrygon motoro in aquarium
    Siamese algeneter
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Discus Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Discus Visvoer granulaat 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Vital vloeistof ter bevordering van vitaliteit, welzijn en kleurenpracht voor vissen
    Tetra
    TETRA Vital 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 48,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Goudvis met patroon in aquarium
    Goudvis Shubunkin
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL NovoBel visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer granulaat M click 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cryptocoryne wendtii kamerplant van bovenaf
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Cryptocoryne Affinis 'Dark Orange'
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium binnenfilter met garnalen en vissen.
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filtergrid
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 13,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve krokodillenkop figuur
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Krokodillenkop met luchtuitlaat 15x6x5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim aquarium buitenfilter
    EHEIM
    EHEIM UV-Zuiveringsapparaat 500 9W digitaal regelbaar via WLAN aluminium 13x4,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 209,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van een juweelsalm voor aquaria
    Vuurneon M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 1,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Easy Life Fosfo Fosfaat PO4 plantenvoeding in een fles van 500 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Fosfo 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • LED-aquariumlamp
    Aquatlantis
    Klemlamp Aquatlantis Easy LED Nanocubic 58 LED's, zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve tuinstenen met patroon
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Atlantis groen 12 x 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met lichte bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Dwerg speerblad Jade - Anubias nana Jade
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra LightWave LED Single Light 520 voor aquaria
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 520 19,3 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL NovoBel visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer granulaat S click 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AlguMin bestrijdingsmiddel tegen algen in gele fles
    Tetra
    TETRA Algumin 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 58,50 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Sera KH Test voor het bepalen van de carbonaathardheid
    Sera
    SERA KH test 15 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 583,33 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pond Colour Sticks vijvervoer in emmer
    Tetra
    TETRA Pond Colour Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve scheepswrak van kunsthars voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Vissersbootje bruin 19 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte tetra vis in aquarium
    Zwarte Tetra M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gevlekte goerami in aquarium
    Marmergourami M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Bovenaanzicht van een aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Dwerg speerblad - Anubias Bart.spec.nana
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera bio nitrivec vloeibaar biofiltermiddel, 125 milliliter
    Sera
    SERA Filtermedium Bio Nitrivec 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 89,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven