Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 00:24. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Regenboogvis in aquarium
    Diamant regenboogvis M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratieve Gary de slak als aquariumdecoratie
    PENN PLAX
    PENN PLAX Aquariumdecoratie Gary multicolor 5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve kalksteen met poreuze structuur
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Cloudyrock M zwart 0,7-1,4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EasyCrystal FilterBox 600 aquarium binnenfilter met verwarmingsvak
    Tetra
    TETRA Tetratec Easy Cristal filterbox 600
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Braziliaanse waternavel voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Bacopa Salzmannii 'purple'
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vesicularia Ferriei 'Weeping Moss' in in-vitro beker van Dennerle Plants
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Wenen mos - Vesicularia Ferriei In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumplant met brede bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwergspeerblad goud - Anubias Barteri Var. Nana `Gold`
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwarte guppy met opvallende staartvin in aquarium.
    Gup Pauw blauw man
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Schepnet met Tecatlantis Logo voor aquaria
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Vangnet zwart 7,6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Cryptocoryne Flamingo
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Plant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Anubias Barteri Var. Nana Stardust
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gloeilichtzalm voor aquarium
    Zwarte Neon M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Naaldsims aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Braziliaanse grasplant - Ilaeopsis Brasiliensis
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium LED lichtbalk
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED 55 cm, 7,7 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Nitro Nitraat NO3 plantenvoeding 500 ml fles
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Nitro 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Bio Nitrivec, vloeibaar biofiltermiddel voor 250 liter aquaria
    Sera
    SERA Bio-Nitrivec 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 86,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ledlichtstrip voor interieurverlichting
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED daglicht 55 cm, 7,7 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Aquarium Starter Rapid
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium starter rapid 200 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Logo. Sera nitraattest voor zoetwater, vijvers en zeewater, voor circa 60 metingen.
    Sera
    SERA NO3 test 3x15 ml voor ca. 60 tests
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1032,67 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Pond Flakes voor kleine en jonge vijvervissen
    Tetra
    TETRA Pond Vijvervoer vlokken 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof pot met montage-instructies
    Dennerle
    DENNERLE Bio CO2 Carbo Bio Depot 120 navuldepot
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium LED lamp
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED 94 cm, 13,5 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Siamese fighting fish in aquarium
    Siamese kempvis man XL
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Ruto Diepvriesvoer Witte muggenlarven voor tropische vissen
    Diepvries Visvoer Witte Muggenlarven 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Florenette basisbemesting voor waterplanten, 24 tabletten
    Sera
    SERA Florenette plantenverzorging 24 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Mini Pellets, visvoer voor goudvissen in de vijver, met natuurlijke ingrediënten, zonder conserveermiddelen en kleurstoffen.
    Tetra
    TETRA Pond Goldfish Mini Vijvervoer pellets 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Power LED daglicht aquariumlamp
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED daglicht 114 cm, 16,5 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 89,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Aqua Elixier waterconditioner met Moringa extract voor aquariumwater in een fles van 250 milliliter
    2 varianten
    Dennerle
    DENNERLE Aqua elixier 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Wafer Mini Mix voederdoos voor siervissen
    Tetra
    TETRA Wafer mini mix Visvoer wafers 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 105,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumlamp met twee LED-buizen en zwarte beugel
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium inzetlamp Multilux LED 80 aquariumlichtbalk 2 x 11 W, 80 x 9,5 cm tbv Rio 125
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 107,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Ruto Tubifex diepvriesvoer voor vissen
    Diepvries Visvoer Tubifex 24 Cube New Line 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra AlgoStop Depot, algenbestrijdingsmiddel voor aquaria, verpakking met twaalf stuks
    Tetra
    TETRA Algostop depot 12 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rode Siamese kempvis in aquarium
    Siamese kempvis crowntail man XL
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Cichlid visvoer voor Cichliden
    JBL
    JBL ProNovo Cichlide Visvoer granulaat M 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel Aquarium OxyPlus zuurstofdiffusor voor aquaria
    Juwel Aquarium
    JUWEL O2 diffusor
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratie-element boomstam voor aquaria en terraria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Meervalgrot 14x9x7 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven