Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 23:36. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Kunstmatige aquariumwaterplant met rood en groen blad op stenen voet
    sydeco
    Aquariumplant Fan grass hoogte ca. 30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid XL Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Cichlide XL Visvoer vlokken 1000 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antennebaars in aquarium
    Plecostomus algeneter M
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratie onderzeeër met wielen voor aquaria
    PENN PLAX
    Aquariumdecoratie SpongeBob - Bikini Bottom Bus 7 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Cichlid Sticks sierfischvoer voor gezonde groei
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Cichlide Visvoer sticks 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratief element in rotslook met grot voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Grot bruin 27 x 16 x 27 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Heiko Koi Energy Menu visvoer, 3 millimeter, verpakking van 3 liter
    Ubbink
    HEIKO Koi Energy Menu Vijvervoer 3 mm 3 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM Karbon filterkool verpakking met losse kool op de voorgrond
    EHEIM
    EHEIM Filterkool 1 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Garnalenkies in zak, korrelgrootte 0,7 tot 1,2 millimeter
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumgrind voor garnalen Nano Sulawesi zwart 2 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van blauwe en witte sierkiezels
    Aquariumgrind 2 - 3 mm blauw/wit 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,10 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratief object zeepokken
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Schelpen roze 12 x 8 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie kunstplanten in potten met kiezelstenen
    sydeco
    Aquariumplant Nano Flowering bush hoogte ca. 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tetra Variety Sticks vijvervoer in een emmer
    Tetra
    TETRA Pond Variety Vijvervoer sticks 10 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,48 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie discusvissen in aquarium
    Vis Discus mix s. aequifasciatus
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Corydoras voer voor pantsermeervallen
    JBL
    JBL ProNovo Corydoras Visvoer tabletten M 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 85,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Voogle aquariumwaterconditioner in een fles van 500 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Voogle 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 16,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekige bitumineuze dakshingle
    KARLIE
    KARLIE Aquarium onderlegger zwart 100 x 40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve kwal voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Siliconen Kwal De Luxe rood 8x8x15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bruine dwergkogeltjesvis in aquarium
    Chinese algeneter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Logo. Sera fosfaattest PO4 voor zoetwater, zeewater en vijvers, voor circa 60 metingen.
    Sera
    SERA Fosfaat PO4 test 2x15 ml voor ca. 60 tests
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Vipachips Wafers visvoer 90 gram
    Sera
    SERA Vipachips Visvoer wafers 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve gatensteen voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Sansibar XL wit 31 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 40,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL ProScape P30 gebogen pincet in verpakking voor aquascaping
    JBL
    JBL Pincet ProScape Tool P 30 cm gebogen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oranda goudvis in aquarium met planten en grind
    Sluierstaart Leeuwenkop rood 5/6
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Detailopname van geelgroene akelei
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waternavel - Hydrocotyle Cf. Tripartita
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Discus Granules visvoer blik
    Tetra
    TETRA Discus Visvoer granulaat 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Pleco Chips voor meervallen in een verpakking van 36 gram
    Sera
    SERA Pleco Visvoer chips 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve versteende houten elementen voor de tuin
    ORBIT
    ORBIT Decoratiesteen Yousemi Rock beige 10 x 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Cryptocoryne Flamingo
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Regenboogvis in aquarium
    Diamant regenboogvis M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratieobject boomgezicht voor aquaria
    ORBIT
    Aquariumdecoratie Wortelmonster 30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 35,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met brede bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Zwaardplant "Kleine beer" - Echinodorus Dschungelstar Nr. 2
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Juwel Bioflow filtersystemen in verschillende groottes
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium binnenfilter 6.0, 500-1000 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 99,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schepnet met Tecatlantis Logo voor aquaria
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Vangnet zwart 7,6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Luchtsteen voor aquaria voor zuurstofverrijking
    MARINA
    FLUVAL Elite Aqua Fizzz Uitstroomsteen Trapezium 30,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Close-up van visvoergranulaat
    Tetra
    TETRA Pond Koi mini Vijvervoer sticks 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven