Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 22:46. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Visvoer pellets in een 3,5 liter verpakking voor alle soorten vijvervissen, 6 mm
    Ubbink
    FISH MIX Universal Menu Vijvervoer 6 mm 3,5 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,70 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dwerggoerami in aquarium
    Dwerg gourami rood (M/F)
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Siervis in aquarium
    Chinese danio M
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 1,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim Professionel aquarium buitenfilter
    EHEIM
    EHEIM Aquarium buitenfilter Professioneel 5e 350, 180-350 L
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 339,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumdecoratie vaatruïne met mos en slakken
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Vat medium 17x11x10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Logo LightWave complete set ledlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 720 24 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 50,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gloeilichtzalm in detail
    Groene Rasbora
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra Pleco Spirulina Wafers visvoer voor plantenetende bodemvissen
    Tetra
    TETRA Pleco Multi Visvoer wafers 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 50,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Company Logo. LED aquariumlamp
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave set LED 430 16 W
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium buitenfilter
    EHEIM
    EHEIM Aquariumfilter Classic 350, 120-350 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 109,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve split voor de tuin
    Aquariumgrind 2 - 3 mm blauw 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 2,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium visnet met een diameter van 150 millimeter
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Vangnet zwart 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Aquatan waterconditioner, 50 milliliter
    3 varianten
    Sera
    SERA Aquatan 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte telescoopvis in aquarium
    Sluierstaart zwart telescoop 5/6
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Rode Platy vis in aquarium
    Platy Mickey rood M
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle waterplant Rotala rotundifolia
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Rotala Rotundifolia
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Drie poreuze aquariumstenen
    ORBIT
    ORBIT Decoratie steen Sansibar Rock M beige
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Gold Japan visvoer
    Tetra
    TETRA Goldfish Japan Visvoer sticks 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 42,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Granules visvoer blik
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer granulaat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,50 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Eheim Substrat biofiltermiddel verpakking met hoog poreus filtermateriaal van gesinterd glas in een glazen schaal
    EHEIM
    EHEIM Filtersubstraat 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vlinderbaars in aquarium
    Antennebaarsje M
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratie onderzeeër met wielen voor aquaria
    PENN PLAX
    Aquariumdecoratie SpongeBob - Bikini Bottom Bus 7 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Goldfish Visvoer vlokken 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim dubbele kraan voor aquariumfilter
    EHEIM
    EHEIM Dubbele kraan met snelkoppeling Ø 16/22 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Logo, nitriettest voor aquarium, vijver en zeewater, druppeltest voor nauwkeurige meting van nitriet, voor circa 75 tests.
    Sera
    SERA NO2 test 2x15 ml voor ca. 75 tests
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 833,33 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Discusvis met rood patroon
    Discus Pigeon Blood
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • EHEIM Substrat Pro Bio filtermedium voor aquaria in verpakking
    EHEIM
    EHEIM Substraat Pro 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pannenborstel met handvat voor het reinigen van kookgerei
    JBL
    JBL Raamreiniger Blanki met steel 45 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium ingericht met stenen en planten
    Juwel Aquarium
    JUWEL Achterwand posters planten/rots 100x50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy-Life Ferro ijzerplantenvoeding voor aquariumplanten in een 500 ml fles
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Ferro 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antennebaars in aquarium
    Plecostomus algeneter M
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • LED aquariumlamp met verschillende lichtkleuren
    EHEIM
    EHEIM Aquariumverlichting classic LED 74 cm, 10,6 W
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve grassen voor binnen
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Naaldgras - Eleocharis Vivipara
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Europese bittervoorn vis in aquarium
    Goudwinde
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Zwarte bitumineuze dakbedekking
    KARLIE
    KARLIE Onderlegger 60x30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Boomstronkdecoratie met schuilplaats voor terraria
    ORBIT
    ORBIT Boomstronk keramisch S bruin 16x7x10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven