Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 20:46. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Easy Life Blue Exit tegen cyanobacteriën in een fles van 250 ml
    3 varianten
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Algenbestrijding Blue Exit 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,96 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gepatroneerde garnaal in aquarium
    Crystal black garnaal
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratief scheepswrak voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Aquariumdecoratie Scheepswrak bruin 29 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Nitrate Minus fles voor het verminderen van het nitraatgehalte in het aquarium
    Tetra
    TETRA Nitrate Minus 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sluiersstaart goudvis in aquarium
    Sluierstaart Calico 5/6
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Guppyvis in aquarium
    Gup Snakeskin rood man M
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Decoratie-element wortel voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Mangrove wortel Mopani Nano bruin 0,1-0,19 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Waterplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Argentijnse waterpest - Egeria Densa Spezial
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verpakking van de Tetra GC 30 aquariumstofzuiger
    Tetra
    TETRA Bodemreiniger GC30
    Gemiddelde beoordeling: 1.6 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kamerplant hertshoornvaren in een pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Javavaren - Microsorum Pteropus Sp.
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 28,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Plants Eleocharis Pusilla in In-vitro-cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwergnaald waterbies - Eleocharis Pusilla
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Shrimp King Complete garnalenvoedersticks
    Dennerle
    DENNERLE Nano Shrimp King Garnalenvoer sticks 30 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 198,89 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Drachenstein Ohko Rock stenen voor 60 liter aquarium
    aquadeco
    Aquariumdecoratieset Dragon Stone voor 60 L aquaria
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte badkamer hoge kast met poten
    Aquael
    AQUAEL Aquarium onderkast Optibent zwart 29x29x90 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 94,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Deponit-Mix Professional 10in1 voedingsbodem in emmer
    Dennerle
    DENNERLE Deponitmix Professioneel 10 in 1 zwart, 4,8 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,36 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Wit aquarium met onderkast en beplanting
    EHEIM
    EHEIM Aquariumcombinatie VivaLine 150 L met LED-verlichting, verwarming, filter en onderkast wit 61x51x124 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 399,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera Floredepot bodemsubstraat voor zoetwateraquaria, 2,4 kilogram
    Sera
    SERA Floredepot aquarium voedingsbodem 2,4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,52 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Deponit-Mix Professional 10in1 voedingsbodem in emmer
    Dennerle
    DENNERLE Deponitmix Professioneel 10 in 1 zwart, 2,4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Gouden goerami in aquarium
    Goudengourami M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim turfkorrels voor waterbehandeling in het aquarium, met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Turf pellets 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Pleco Veggie Wafers voor plantenetende bodemvissen
    Tetra
    TETRA Pleco Visvoer wafers 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 77,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wortelhout voor aquariumdecoratie
    ORBIT
    ORBIT Decoratie Kapas wortel bruin medium 20-30 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano bodemreiniger voor kleine aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Nano zuiger
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 22,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie poreuze aquariumstenen
    ORBIT
    ORBIT Decoratie steen Sansibar rock L beige 2-3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Luchtontvochtigerbox voor het verminderen van luchtvochtigheid
    Juwel Aquarium
    JUWEL Filtermedium Phorax compact 3.0
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plant met ronde bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Salvinia Minima
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Waternavel in pot voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Hydrocotyle Leucocephala
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieobject boomstam met gaten voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Boomstam Keramisch S bruin 15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 12,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Goudmolly vis
    Molly Golddust
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquariumonderkast met drie deuren
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium onderkast Vision 260 zwart, 121x46x80 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 195,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Waterpest plant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Kleine waterster - Pogostemon Quadrifolius
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim Binnenfilter voor aquaria
    2 varianten
    Tetra
    TETRA Aquarium binnenfilter EasyCrystal filterbox 300, 40-60 L
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 35,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquarium ingericht met stenen en planten
    Juwel Aquarium
    JUWEL Achterwand posters planten/rots 150x60 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Aquaball 60 binnenfilter voor aquaria
    3 varianten
    EHEIM
    EHEIM Aquarium binnenfilter Aquaball 2401, 30-60 L
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 41,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met langwerpige bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Bruine waterkelk - Cryptocoryne Wendtii Tropica
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rode papegaaienplaty in aquarium
    Platy rood Wagtail
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven